Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti milyen ítéletet szabtatok...

Ti milyen ítéletet szabtatok volna ki a "romagyilkosságok" elkövetőire?

Figyelt kérdés
Bármennyi börtön lehet, vagy esetleg felmentés esetleg kitüntetés?
2013. aug. 6. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Amit eredetileg kaptak.

Azért mert nem putris cigányt öltek.


Ha putris , bűnöző cigányokat öltek volna, vagy olyan csicskáztatós fajtát akkor felfüggesztettet adtam volna nekik.

2013. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Kitüntetés,és pénzjutalom.
2013. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az első fokon kiszabott büntetéssel.
2013. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 t_GaRami_a ***** válasza:
59%

Azt is nézzük, hogy cigány hányszor öl magyart. Ha néhányszor ilyen előfordul mint most akkor véres effektekkel ellátott emlékezővideót kapnak.

De hányszor van olyan a híradóban, hogy cigányok öltek meg 5 magyart molotov koktéllal és kisgyerekek csak ott feküdtek meg jajj... Ezt csak kuruc.infon írják meg így... De igen én kitüntettem volna őket.

2013. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mi hogy volt pontosan, de aki részt vesz egy előre megtervezett gyilkosság sorozatban annak életfogytot adnék mindentől függetlenül.
2013. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Biztos voltak sérelmeik a cigányokkal szemben, de nem arról volt szó, hogy valaki megverte/kirabolta őket, ezért kezükbe vették az igazságszolgáltatást. Önbíráskodás helyett, véletlenszerűen kiválasztva gyilkoltak embereket (egy 5 éves gyermeket is) származásuk miatt, előre megfontolt szándékkal.

Semmilyen enyhítő körülmény nem hozható fel a védelmükben.

Az ilyeneknek egyértelműen tényleges életfogytiglan jár.

2013. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 t_GaRami_a ***** válasza:
58%
4. vagyok Természetesen én is életfogytiglant adnék csak kicsit elragadtattam magam. De a többit komolyan mondtam.
2013. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen kitüntetés, A Nagy Honvédő Érdemrenddel.
2013. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

"Nem tudom mi hogy volt pontosan, de aki részt vesz egy előre megtervezett gyilkosság sorozatban annak életfogytot adnék mindentől függetlenül."


Jelen esetben gyilkosság nem történt, csak cigányirtás.

2013. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Irtsák őket ha akarják, de ne az ártatlanokat basszus. Nekem is van pár olyan cigány "ismerősöm" akinek szívesen adnék néhány golyót, de ismeretlennek?
2013. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!