Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek áll szándékában tönkrete...

Kinek áll szándékában tönkretenni Magyarországot? Mert nehogy rosszabb lenne a helyzet hanem egyre rosszabb...

Figyelt kérdés
C-személyek ellen nem tesz senki semmit ők olyan jól megvannak itt h az vmi hihetetlen kinek fűződik érdeke h benépesítsék teljesen magyarországot és törvényekkel ne lehessen megszorítani őket? Aki tud inkább elmenekül innen...
2008. jún. 30. 16:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért és a fogalmazásért, de hirtelen felindulásból írtam!
2008. jún. 30. 16:35
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

igazából senkinek.


az ebnek a hantja ott van, hogy még abban sem tudunk megegyezni, hogy mi maga a probléma, így bármilyen megoldási kísérlet eleve halálra van ítélve.

erre szokták azt mondani, hogy "turáni átok"


[link]


(egyébként érdemes összevetni a jókeresztényigazmagyar eszmékkel is.)

2008. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Igen röviden és tömören összefoglalva mindig a benne élők tesznek tönkre egy államot,

ezért nem tudok sajnálni egy nyomorfészek diktatúrát a legcsekélyebb mértékben sem, mer az ottaniak impotens, tehettelen hozzáállása okozta a bajt, bár engem ez az itteni erölködés sem izgat, mert kintre rendezkedem be aztán utána csinál mindenki ezzel a hellyel amit akar, a történelem során senkinek sem sikerült lakható hellyé tenni ezt, ezentúl sem fog, csak saját magát áldozza fel, mint pl Széchenyi. A sok mafla birka meg bégessen csak aztán tömje a zsebét a cigányoknak meg a zsidóknak.

2008. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Bár ha jól belegondolok, nem tudom hogy mi közöm lenne a Turani-átokhoz mikor török nevem van és magyarnak sem tekintem magam, tán igaz az erre az esetre is hogy aki korpa közé keveredik azt felzabálják a disznók? Csak valószínüleg ott van elbaszva a dolog hogy generációk óta ide születik a családom és már átragadt ez a tehetetlen nyomor ránk is, de én majd folytatom amit az '56-os őseim elkezdtek, és beteljesítem a végzetem, a következő, az én nevemet viselő ember már nem itt fog megszületni!

Ja és lehet tanulni a franciáktól, akiket sosem tudott senki sikerrel megszállni mert folyamatos ellenálást folytattak a külső és a BELSŐ ellenséggel is!

2008. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
A sábeszdekliseknek! Komolyan! Nem vicc. Ők módszeresen azon dolgoznak, hogy kiöljék a nemzeti öntudatot, szétverjék a magyarságot, hogy aztán megkaparintsanak minden komoly befolyást és gazdasági hatalmat. Erre jó eszköz felkarolni azokat, akikkel amúgy mindenkinek tele van a zsákja. Ők magukat felsőbbrendűnek tartják a többi embernél, körmönfontan, rafkósan tudják sajnáltatni magukat, kárpótoltatni. A történelmet és a történelemoktatást átíratni a saját szájuk ízére. Folyamatosan fenntartani a magyarokban(is) a bűntudatot azért a holokausztért, amit maguk provokáltak. Egyszerűbb volt feláldozni valamennyit maguk közül, hogy bebiztosítsák, hogy mindenki őket sajnálja. Ők nem keverednek akárkikkel, csak a maguk fajtájával. Sajnos ezt nálunk nem akarják sokan észrevenni, de ez van.
2008. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
A kedves utolsó válaszoló nagyobb marhaságot nem is írhatott volna... Gondolkozz már egy kicsit! Mire jó gyártan az összeesküvés-elméleteket?
2008. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Gyúrcsány Ferenc.
2008. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha valamihez olcsón hozzá akarsz jutni, (például ingatlannál is) akkor az a célod, hogy minnél kisebb legyen az értéke. Így később könnyebb lesz megszerezni.

És itt jön a képbe az a zsidó törekvés, hogy "fölvásároljuk magyarországot". És ezt nem én mondtam, meg nem is a Gárda, hanem Simon Peresz izrael elnöke.

Egy ilyen lepusztított, tönkretett, elfásult ország pedig könyebben hajtja igába a fejét.

2008. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
zsidók és bankárok érdeke tönkretenni az országot.
2008. júl. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

tönkretenni nem érdeke senkinek, maximum akkor teszi tönkre, ha idióta


egy működő gazdaságú országon folyamatosan hatalmasakat lehet kaszálni, egy roncstelepen meg nem - ez ennyire egyszerű


aki ért a gazdasághoz, az tudja ezt, és a zsidók értenek a gazdasághoz


sajnos magyarországot leginkább azok a magyarok teszik tönkre, akik a külföldieket/multikat támogatják a külföldi/multi termékek megvásárlásával


illetve akik kilopják a közösből azt, ami belekerülhetne (adómentes borravalók, hálapénzek, feketemunka, számla nélküli megegyezések, jövedelemeltitkolás, stb.)


röviden: az "azért lopok, mert más is lop" mentalitás

2008. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!