Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A JESZ (új MDF) a jobb- vagy...

A JESZ (új MDF) a jobb- vagy a baloldalhoz áll közelebb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A többi párhoz hasonlóan a zsidókhoz és a tőkésekhez közelebb áll.
2013. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A sötét oldalhoz (ahogy az összes többi is).
2013. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eddig 2 komment, két hülye...


Én nem tudom, nagyon nem is érdekel de az ami itt van az már kész röhej..2 komment az egyik arról, hogy gyűlöli a zsidókat (gondolom egyébként ok nélkül, mint a többség) a másik pedig a politikai remény vesztét kisírva válaszolt...


Minek? (gondolom első kettő se(m) tudja..)


Csak ennyit akartam amúgy beírod Wikibe, hogy JESZ és kidobja.

2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

3-as vagyok!


[link]


Itt a link, és ,mint itt is írják Jobbközép az ideológiája pedig konzervatív

2013. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
3# És az ilyen hozzád hasonlóknak szavazati joga van...
2013. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mikor Ibolyna vezette MDF Herényyre zsugorodott még volt egy egy erőtlen próbálkozások a nagy bajszossal.

Na ez be is tett nekik.

Talán a rendszerváltáskor még még valami elképzelése az MDF nek arról hogy mit is akar. Aztán miután elkedték megvenni őket a nyugati cégek DKg ra egyre jobban lemorzsolódott ez is. Folyamatos botrányokba és hatalmi vitákba keveredve átvergődtek néhány számukra nagyon necces választás küszöbén, de a Bokrosi kifakadásokkal betelt a pohár. Ma már csak egy egy nagyon naiv álmodozó aki elhiszi a sok neolib ostobaságot és hogy létezik szabadpiac stb stb dől be nekik. Közben mindenki tudja hogy egy olyan párt akit megvettek és az érdekek szócsövénél ma már szerencsére többre nem képes.

Így Herényire helyezett Ibolya mint kép ami megmaradt belőlük.

2013. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5#


Mert?


Egy rossz szót nem szóltam egyik pártról sem..


Nehogy már attól legyek értelmiség mert gyűlölöm a zsidókat vagy éppen rettegek mindenkitől egyébként még nem vagyok 18 szóval még ezt is mellé trafáltad...rettegő, náci gyökér...(Ha érdekel 18 évesen a Jobbikra teszem majd a voksom csak, hogy nehogy hülye libsi legyek...)

2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
7# Azért mert fogalmad sincs a pártokról, hogy ki mit képvisel stb és enélkül osztod az észt . (mint írtad is még 18 sem vagy) Inkább tájékozódj egy kicsit, majd ráfogsz jönni, hogy semmi különbség nincs köztük . Ugyanolyan csaló, hazug, vállalati érdekeket kiszolgáló az összes .
2013. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Nehogy már attól legyek értelmiség mert

gyűlölöm a zsidókat vagy éppen rettegek

mindenkitől egyébként még nem vagyok 18

szóval még ezt is mellé trafáltad...rettegő, náci

gyökér..."


Akkor már legalább ne próbáld úgy beállítani, hogy csak te tudod a frankót (akár a sok liberó)!

2013. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as!


Alá támasztanád érvekkel vagy leginkább linkekkel ezt a Jobbiknál?

2013. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!