Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai vagy Mesterházy?

Bajnai vagy Mesterházy?

Figyelt kérdés
Csak mszp, Együtt2014 szavazók érdekelnek.

2013. aug. 24. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mesterházy. Fiatalabb, kevesebb bűne van, kevésbé zsarolható.
2013. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Bajnai, mert jobban ért hozzá. Aki meg még nem röhögi ki a libázókat a szó első említésekor, az meg is érdemli.
2013. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok teljesen meggyőződve, hogy rájuk fogok szavazni, de ha igen, akkor Bajnai.
2013. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mesterházy teljesen unszimpatikus számomra
2013. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
egyik se!
2013. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Mihez ért bajnai?

A nyugat köpőcsészéjének lenni, ugrani az első szóra egy kockacukorért? Teljesíteni minden kívánságát a nagytőkének még ha ki is írt az országban mindenkit?


Semmihez.


Amit megmondanak neki az végrehajtja és kb ennyi.


Akinek az a felfogása hogy lépjünk hátra kettőt hogy aztán ne lépjünk előre (csökkentsük a minimált ami aztán soha nem fog nőni) az mit akar? Ugyanis azt nem látom hogy mitől nőne később, arra nem ad választ.


Olyan gazdasági """szakember"" nekem bizony nem kell aki nem a magasabb hozzáadott értékekkel akar előnyt hanem a munkabérekkel akar versenyezni. Annak az embernek fogalma nincs hogy mi felé haladnak a dolgok, mit kíván meg a mai globalizált világunk a fejlődés érdekében.


Köszönöm van elég aki érdekből ostoba, nem kell olyan aki valóban is az és akinek érdeke hogy ő kerüljön hatalomra annak még ebből is csak haszna van.

2013. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Egyik kutya, másik eb.

Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy torokelvágás vagy szívenszúrás :D

2013. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó három válaszoló tud olvasni?
2013. aug. 24. 20:42
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

"Olyan gazdasági """szakember"" nekem bizony nem kell aki nem a magasabb hozzáadott értékekkel akar előnyt hanem a munkabérekkel akar versenyezni. Annak az embernek fogalma nincs hogy mi felé haladnak a dolgok, mit kíván meg a mai globalizált világunk a fejlődés érdekében. "


Nos, nem mondom, hogy naponta olvasok Bajnaibeszédeket, de tudtommal az ö gazdasági világképében is a 'tudásalapú társadalom' meg a "magasabb hozzáadott értékek" a kulcsszavak.


A kettö közül személyesen nekem Bajnai a menöbb, csak ez nem tudom mennyit számít. Más dolog a nemzetközileg beágyazott, technokrata gazdasági szakember, akire én szavazok, és más a tömegeket lehengerlö politikus, akire az ország maradéka. (pelda: Gyurcsányt föleg azért tartom alkalmatlannak, mert az ország kb. kétharmada utálja, nem azért mert szerintem szakmailag alkalmatlan, v. akkora csaló)


Nekem kb. mindegy ki az, amíg nem Orbánék rezsimjéböl van ÉS az ország nagyobb része nem gyülöli vadul a személyt/pártot. (+a Jobbik tabu).

Ahogy valamelyik cikk fogalmazott, egy túrabakancs miniszterelnök kevesebb kárt okozna ;-)

2013. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bajnai vagy Mesterházy?"


Chuck Norris!

2013. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!