Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van nekünk holokau...

Szerintetek van nekünk holokauszt? Van nem is egy, ezekről kellene megemlékezni. Magyar holokauszt.

Figyelt kérdés

Magyar holokauszt:

http://www.youtube.com/watch?v=ewA49UIuSgk&feature=fvw

Magyar tragédia: Magyar sorsok Szlovákiában (1944-1949)


http://www.youtube.com/watch?v=r6Zu1ePlTw8&feature=related

Magyar Holokauszt - Szerbek magyarokat mészároltak Délvidéken - 2/1.rész


http://www.youtube.com/watch?v=e3GynS3jf74&feature=related

Székelyföldi vérengzés 1944. ősz 2/1


http://www.youtube.com/watch?v=TjoQ6gPzIro&feature=related

MAGYAR-NÉMET HOLOKAUSZT 1945-53


http://www.youtube.com/watch?v=9NNVbp0QeMc

Hóhéraink

+trianon,Doni katasztrófa stb.

Délvidéki vérengzés:

„Voltak akiket kettéfűrészeltek vagy karóba húztak, másokat elevenen elégettek vagy eltemettek. Egyeseknek leszaggatták a körmüket, felhasogatták a bőrüket, majd besózták. Láttam egy csecsemőfejet a falhoz vágva...."


2009. okt. 30. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
ezeket nem holokausztnak hívják, különben minden népnek lehetne legalább 100 holokausztja. de mi bajod a vérengzés, mészárlás, tömeggyilkosság, meg ilyesmi szavakkal? miért akarsz újítani?
2009. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem idézőjelbe tenni. Igaz,minden népnek van,de nálunk pl: zsidókét siratjuk mintha nekünk nem lenne mikor nekünk is van 1000. Na meg sokan nem is tudnak ezekről. Olyannal is találkoztam hogy nemtudja mi az hogy trianon.
2009. okt. 30. 21:14
 3/52 anonim ***** válasza:
22%
A holokauszt egészen égő áldozatot jelent héberül. Gondolom, ezt nem kell magyarázni. A mi történelmünk is bővölködik mészárlásokban, mint ahogy sok más népé is, de azt azért nem mondhatjuk el, hogy pár év leforgása alatt 6 millió magyart égettek volna el kemencében.
2009. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Így van égő áldozatot jelent,de az a 6millió zsidó az túlzás. Gázkamrák se voltak.

Ajánlanám a 66kérdés 66válasz c cikket. Valahol a neten meg lehet találni.

2009. okt. 30. 21:33
 5/52 anonim ***** válasza:
11%

Én meg ajánlanám, hogy szakirodalmat is olvassál, ne csak metapédiát és egyéb "revizionista" irodalmat, ezeket már annyiszor megcáfoltak egytől egyig (már ezen az oldalon is, hiszen hetente hozzátok fel), csak venni kéne a minimális fáradtságot (és tisztességet), hogy utána is nézzetek?


Most komolyan, hány könyvet, cikket olvastál el a témában, aminek nem az volt az egyetlen célja, hogy valahogy görcsösen cáfolja a Holokauszt megtörténtét?

Nagy összeget tennék rá, hogy nem hogy szimplán egyet sem, de még fel sem merült soha benned az igény, hogy valaha is elolvass egyet.

2009. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

De olvastam egy párat,de a könyvek közt is észrevettem hogy sok a szemétbe való! Azért a wiki-vel jövök mert az mindenkinek elérhető!


1-2-t azért bemásolok:


Milyen bizonyítékok vannak arra, hogy a nácik nem öltek meg

hatmillió zsidót?

Széleskörű törvényszéki, demográfiai, elemzői és összehasonlításokon alapuló bizonyítékok alátámasztják ennek a nagyságrendnek a lehetetlenségét. A széles körben ismételt „hatmilliós" nagyságrend felelőtlen túlzás.


Milyen bizonyítékok vannak arra, hogy a nácik megöltek hatmillió zsidót?

Semmilyen. Csak háború utáni vallomások vannak, többségében egyéni „túlélőktől". Ezek a vallomások ellentmondóak, és csak nagyon kevesen állítják, hogy ténylegesen tanúi voltak bármilyen „elgázosításnak". Nincsenek korabeli dokumentumok vagy szilárd tények: nincsenek hamuhegyek, nincsenek krematóriumok, melyek több millió holttestet képesek lennének elégetni, nincs „emberből készült szappan", nincsenek emberbőrből készített lámpaernyők, és nincs hiteles demográfiai statisztika sem.


Monológok a Vezér főhadiszállásán, c. kiadványt olvasgatom

2009. okt. 30. 21:53
 7/52 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van kérdező.


Egy tőlünk teljesen idegen nép nemzeti "tragédiájáról" majdnem minden hónapban megemlékezünk,emlékműveket állítunk neki minden városban,médiában állandóan harsogjuk,politikában napi téma,mindenki agyát ezzel traktáljuk.Ráadásul evvel az a céljuk hogy kollektív bűntudatot keltsenek bennünk.


Miközben a magyarság legnagyobb tragédiájáról Trianonról nemhogy havonta de egy évben egyszer sincs állami megemlékezés.Médiában tabu téma,politikusok szigorúan ügyelnek arra hogy meg se említsék,és aki Trianont szóba hozza azonnal megbélyegzik.

(Egyedül 1990-ben emlékezett meg a parlament Trianon 70.évfordulójáról,akkor is a Fidesz tiltakozva kivonult a parlamentből és Orbánviki döbörgő szónoklatot mondott az újjáéledő nacionalizmus ellen.)


És még ugye nem is beszéltünk a tudatos magyarirtásokról mint amiket fent belinkeltél még emlékművet se állítottak nekik.

2009. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Én nagyon sajnálom a zsidókat,de ne legyek már azért antiszemita mert megszeretnék emlékezni arról a napról mikor nemzetünket feldarabolták! Délvidéken a hideg napokról megemlékeznek,de a délvidéki vérengzésről nem, és nincs egy emlékmű se. Legalább úgy megyek most aludni, hogy 1 ember egyet ért velem. THX!
2009. okt. 30. 22:00
 9/52 A kérdező kommentje:
Ez a délvidéki vérengzés kicsapta nálam a biztosítékot egyébként. Nem tudtam feldolgozni majd 1hétig. Legalább nem is tudtam volna meg soha!
2009. okt. 30. 22:01
 10/52 anonim ***** válasza:
28%

tudod, ha tényleg olvastál volna szakirodalmat, akkor tudnád, hogy a demográfiai és törvényszéki szakértői eredmények pont a Holokauszt megtörténtét bizonyítják. Messze nem csak a túlélők és egyéb szemtanúk vallomásai hagyatkoznak a történészek, amikor azt állítják, hogy ez egy történelmi tény.


Pontosan demográfiai adatokra (valahogy egyszer csak eltűnt néhány millió zsidó a világ lakosságából), törvényszéki bizonyítékok (pl. a gázkamrák maradványainak falában több évnyi használat közben beivódott gázt kimutatták, a halottak hajából dettó), feljegyzésekből, iratokból, a megmaradt épületekből, képekből, videókból, és ezeken kívül van még a szemtanúk tanúvallomásai, a vádlottak beismerő vallomásai.


Ha olvastál volna szakirodalmat, ezzel tisztában lennél.

2009. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!