Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van nekünk holokau...

Szerintetek van nekünk holokauszt? Van nem is egy, ezekről kellene megemlékezni. Magyar holokauszt.

Figyelt kérdés

Magyar holokauszt:

http://www.youtube.com/watch?v=ewA49UIuSgk&feature=fvw

Magyar tragédia: Magyar sorsok Szlovákiában (1944-1949)


http://www.youtube.com/watch?v=r6Zu1ePlTw8&feature=related

Magyar Holokauszt - Szerbek magyarokat mészároltak Délvidéken - 2/1.rész


http://www.youtube.com/watch?v=e3GynS3jf74&feature=related

Székelyföldi vérengzés 1944. ősz 2/1


http://www.youtube.com/watch?v=TjoQ6gPzIro&feature=related

MAGYAR-NÉMET HOLOKAUSZT 1945-53


http://www.youtube.com/watch?v=9NNVbp0QeMc

Hóhéraink

+trianon,Doni katasztrófa stb.

Délvidéki vérengzés:

„Voltak akiket kettéfűrészeltek vagy karóba húztak, másokat elevenen elégettek vagy eltemettek. Egyeseknek leszaggatták a körmüket, felhasogatták a bőrüket, majd besózták. Láttam egy csecsemőfejet a falhoz vágva...."


2009. okt. 30. 20:44
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikátokat.


Oké, emlékezzünk a tatárjárásra! Oké, emlékezzünk Trianonra! Oké, emlékezzünk a vörös terrorra! De miért kéne ehhez a holokauszt-emlékműveket lebontani? Abból akarjátok a trianon-emlékművet építeni, vagy mi?


A mi népünknek is megvannak a saját katasztrófái. Egyszersmind a holokauszt a mi katasztrófánk is, mert zsidó magyarok haltak meg, olyanok mint Radnóti, mint Szerb Antal, mint Rejtő Jenő. Emlékezzünk meg a holokausztról, és emlékezzünk meg a többiről is. Miért kéne ezeknek kizárniuk egymást?


A saját tragédiáinkról anélkül is meg lehet tisztességgel emlékezni, hogy eltagadjuk másokét...


(A holokauszt-tagadásról meg csak annyit, hogy nálunk a történelem tanszéken a tanárok meg a professzorok csak röhögnek az ilyen 66 kérdés jellegű revizionista agyrémeken. És nem csak pár tanár, hanem az összes...)

2009. nov. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Ezek bizonyítékok,az is érdekes hogy ha igaz lenne a holokauszt 100%-ig akkor kétségbe lehetne vonni. Azért se lehet kétségbe vonni,nehogy már kiderüljön az igazság. Sok tanár meg azért se vállalja fel,mert nem akarja hogy leantiszemitázzák,vagy börtönbe kerüljön. (Bár Magyarországon nem büntetik)


Vigyék a holokauszt emlékműveiket Izraelbe! Majd ha ott lesz pl: Trianonról,akkor itt is lesz holokauszt emlékmű!

Magyarország befogadó ország,látszik is hova süllyedt!

2009. nov. 14. 10:35
 43/52 A kérdező kommentje:

"Értelmetlen vérengzésben meghalt megnyomorított emberekről mindig meg kell emlékezni. A holokauszt áldozataira ugyanúgy emlékezni kell mint a történelem más halotjaira. Azért emlékezünk hogy tanuljunk a múlt hibáiból és ne kövesük el újra."



Csak itt az a különbség,hogy a holokausztot minden nap kell siratni,de pl: trianont siratnám akkor meg egy kis hülye irredenta lennék. Ott van a Gulag. Na,azt meg se említik!

2009. nov. 14. 10:38
 44/52 anonim ***** válasza:
12%

jah emlékezzünk meg mindenről

99% a holokauszt

1% ban a magyarok összes tragédiája

kb ezek az arányok

már herótom van az összes Auswichi filmtől volt gimnáziumunkba is 1 nap azzal ment el hogy ilyen barom filmeket nézettek velünk (de legalább addig se volt tanítás)

holokauszt emlékművet meg Izraelbe emeljenek zsidó pénzen

2009. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
38%

Zsidó származású MAGYAROK ezrei haltak meg a holokauszt miatt, olyanok, mint Radnóti, Rejtő, meg Szerb Antal, bár biztos vagyok benne, hogy ezek a nevek nektek nem sokat mondanak: ti, a magyarság, a magyar kultúra, és a nemzeti öntudat nagy pártolói megálltatok a Kárpátiánál meg Wass Albertnél.

Miért ne lehetne a holokausztra is megemlékezni? Miért kéne lebontani azokat az emlékműveket? Miért kéne hazavitetni Izraelbe? Azért, mert ti sem vagytok őszinték. Mert nektek nem azzal van a bajotok, hogy trianonról vagy a vörös terrorról kevés szó esik, ti nem megszüntetni akarjátok a sokszor emlegetett "kettős mércét", csak megfordítani.


Egyszerűek vagytok, srácok, nem a hazaszeretet motivál titeket, hanem a zsidógyűlölet, még akkor is, ha nem explicit hanem implicit módon reklámozzátok.


Büszkék vagytok a nemzettudatokra, és bemocskoljátok a magyar történelmet, letagadjátok a zsidó származású magyarokat, elhazudjátok a holokausztot, és a magyarokra egyébként jellemző toleranciát (határnyitás 89-ben, korábban a lengyel menekültek befogadása, stb...) gyakorlatilag leköpitek a felszínes és bunkó szövegeitekkel.


Gratulálok. Szerintem ne itt rontsátok a levegőt, menjetek, olvassatok inkább kurucinfót...

2009. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

de most őszintén mér kell zsidónak lenni? én pl római katolikus vagyok nem járok templomba mert utálok de még is hiszek Istenbe ill szeretnék hinni

ugyan is templomba bárki mehet attól még nem lesz jó ember hogy minden vasárnap elmegy...

ugyan ez van a zsidóknál is a francnak kell ragaszkodniuk a 100 éves hülyeségeikhez mért kell magukat megkülönböztetni hogy ők zsidók ők a kiválasztottak?

attól még hogy zsidó és el jár zsinagógába attól még lehet rossz ember... mért kell erőltetni az ilyen középkori baromságokat?

főleg ilyet hogy körülmetélés...

legyenek ők is normális emberek ne ilyen vallási fanatikus cionista

mert biztos vagyok benne hogy sok zsidó vallású már leszarja hogy ő zsidó és a gyerekét is normális emberként neveli nem a zsidó baromságok szerint és be illeszkednek a társadalomba

erről ennyit

2009. nov. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz temploba, nem vagy megbocsájtó, elfogadó nem vagy egy vallás híve sem. A legveszélyesebbek azok a megszálotak akik csak hiszik hogy istenfélök ezzek a vallási fundamentalisták.
2009. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

"Ha nem jársz temploba, nem vagy megbocsájtó, elfogadó nem vagy egy vallás híve sem. A legveszélyesebbek azok a megszálotak akik csak hiszik hogy istenfélök ezzek a vallási fundamentalisták."


Attól még, hogy nem jársz templomba, legbelül még lehetsz tiszta szívű istenhívő. Sokan vannak/vagyunk így. Szerintem a legveszélyesebbek azok, akik nagy mellénnyel járnak a templomba, de a kapun kilépve máris azon gondolkodnak, hogyan rúghatnának bele a másikba. A szememben a gyűlöletet hirdető, uszító emberek nem igazi hívők.

2009. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom,hogy sokan azért járnak templomba,hogy megnézzék ki milyen ruhában van,hogy néz ki,kinek a fia stb. Főleg falun.
2009. nov. 23. 18:29
 50/52 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden kommentet, nem tudom ezt írták-e korábban DE...


Nem a zsidó nép miatt kellene(persze nem muszáj, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy megakar-e pl. engem se érdekel különösebben, sajnálom őket, tudomásul veszem mi történt de nem folyásolja be még minimálisan se az életem.) hanem a magyarok miatt akiket elhurcoltak...hisz akiket elvittek Budapestről és Mo. többi részéről szerinted ők nem magyarok voltak? Itt nőttek fel, ez volt az anyanyelvük...attól, hogy a vallásuk szerint zsidók attól még lehetnek magyarok. Persze, biztos volt a családjukban zsidó nemzetiségű, sőt talán a nagyobbik része, de szerinted te a honfoglalók egyenesen ágú leszármazottja vagy? Megsúgom, nem.:) Akkor ki is számít magyarnak ha ennyire számít a vallás? A keresztények? ugyanmár...


Persze most ellentmondtam önmagammal is mert én nem teszek különbséget nemzetiségek között,(ergo magyar és orosz között se) de talán így valamennyire megérted mit gondolok erről.

2010. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!