Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van nekünk holokau...

Szerintetek van nekünk holokauszt? Van nem is egy, ezekről kellene megemlékezni. Magyar holokauszt.

Figyelt kérdés

Magyar holokauszt:

http://www.youtube.com/watch?v=ewA49UIuSgk&feature=fvw

Magyar tragédia: Magyar sorsok Szlovákiában (1944-1949)


http://www.youtube.com/watch?v=r6Zu1ePlTw8&feature=related

Magyar Holokauszt - Szerbek magyarokat mészároltak Délvidéken - 2/1.rész


http://www.youtube.com/watch?v=e3GynS3jf74&feature=related

Székelyföldi vérengzés 1944. ősz 2/1


http://www.youtube.com/watch?v=TjoQ6gPzIro&feature=related

MAGYAR-NÉMET HOLOKAUSZT 1945-53


http://www.youtube.com/watch?v=9NNVbp0QeMc

Hóhéraink

+trianon,Doni katasztrófa stb.

Délvidéki vérengzés:

„Voltak akiket kettéfűrészeltek vagy karóba húztak, másokat elevenen elégettek vagy eltemettek. Egyeseknek leszaggatták a körmüket, felhasogatták a bőrüket, majd besózták. Láttam egy csecsemőfejet a falhoz vágva...."


2009. okt. 30. 20:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Mond te hülye vagy,vagy csak tetteted?


Azt mondtam: megtörtént az ún. holokauszt,de arra már nincs bizonyíték hogy 6millió zsidót öltek meg,emberből készült szappan,gázkamra stb. Meg mi a francnak kell nekünk siratni? Doni katasztrófáról meg 1emlékművet nem láttam,de a holokausztról minden sarkon áll egy lassan.

2009. okt. 31. 10:38
 22/52 anonim ***** válasza:
38%
Most mondjam azt hogy holokauszt nem volt, hanem lesz?
2009. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

a jelek szerint te vagy a nehéz felfogású, hisz pl. már itt is le volt írva, hogy kimutatták a gáz nyomait mind a falakban, mind az áldozatok maradványainak hajában, te meg még mindig itt hantázol, hogy csak szemtanúk állításaira hagyatkoznak. Egy fenét.


Az egy igen aljadék hazugság, hogy csak a szemtanúk vallomásaira alapoznak. Már itt is fel lett sorolva nem egy dolog, hogy mennyi minden alapján mondják a történészek, hogy ez megtörtént.


Tudod, a történészek, akik még értenek is hozzá, és kutatásokat is végeztek, végeznek a témában, nem csak felmennek a kurucra és egyéb színvonalas helyekre, és minden utánaolvasás nélkül visszaböfögik a baromságokat. És minden történészre nem tudod ráfogni, hogy zsidó vagy zsidóbérenc.

2009. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 cynic ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek a kérdés feltevőjével, örülök, hogy rajtad nem fogott ki a világméretű holohoax-propaganda.


10:30 Erre egy radikálisabb arc azt mondaná, hogy jobb országokban Téged kapásból agyonlőnének. Ezzel én nem értek teljes mértékben egyet, de attól még felb*sz, hogy lehetnek egyes emberek ennyire... naivak. Tudod, mi magyarok már megismertük az általad felvázolt szörnyűséget. Cigányok terrorizálják az embereket szerte az országban, zsidók gúnyolják őseinket, vallásunkat, hagyományainkat... Csak az a különbség, hogy ők ok nélkül teszik, miközben az antiszemitizmusnak igenis komoly "előzményei" vannak - a zsidó viselkedés, a gátlástalan gazdasági-hatalmi előretörés igencsak ellenük hangolta a népet anno, ha érted mire gondolok.


12:09 Hahaha. A gázkamrák falában pont, hogy nem találták meg a Zyklon-B nyomait. Valami végtelenül ostoba holokausztos írásban kifejtette a történész-géniusz, hogy a nácik, mikor az ellenség már közel volt, parancsot adtak a gázkamrák falainak LEMOSÁSÁRA, hogy ne találják meg az ideggáz nyomát, ergo ne lehessen bizonyítékot kiállítani a népirtásra. Elképzeltem, hogy nagyban jönnek a szovjet/szövetséges csapatok, erre fritzék fogják a szivacsot, és elkezdik sikálni a falakat. Látod, kb ezen a szinten vannak az általad olyannyira ajnározott történész-szakértelmek. Fred Leuchter, amcsi gázkamraszakértő megvizsgálta az említett épületeket, és kerek-perec kijelentette, hogy azokban elgázosítást NEM végeztek. Elmondjam lassan is? N E M végeztek. Copypaste következik: A 'Leuchter-jelentés' végkövetkeztetése:

"Miután Auschwitzban, Birkenauban és Majdanekben áttekintettük az összes anyagot és megvizsgáltunk

minden helyszínt, a bizonyítékokat megsemmisítő erejűnek találjuk. Ezen helyek egyikén sem voltak

kivégzésre szolgáló gázkamrák. A szerző legjobb tudása szerinti mérnöki szakvéleménye, hogy a

megvizsgált helyszínek állítólagos gázkamráit sem akkor, sem most nem használhatták kivégzésre, és

soha senki nem vélhette komolyan, hogy ezek ilyen feladatot láthattak el." Vágod? Ja tudom, nyilván Leuchter is kurucon nevelkedett náci volt.


Az egész holokauszt-kártya úgy működik, hogyha a zsidókat/Izraelt kritika éri, gyorsan előhúzzák, antiszemitáznak egy sort, aztán folytatják a tevékenységüket (pl ironikus módon népírtást a Közel-Keleten), ezúttal már indokkal - hiszen őket üldözték, ne merjen senki beszólni, mert a nácik irtották őket. Erre kell az egész. Már rég megdöntöttek minden állítólagos bizonyítékot, és hidd el, ezek a szakértők nem a kurucinfóról szedték össze a véleményüket megalapozó dolgokat. A hatalom meg van rémülve, ezért már számtalan országban büntetik a holokauszt-tagadást, mikor lényegében az embernek jogában áll kimondania a véleményét - ez a szólásszabadság lényege, nem igaz? (A kérdés nyilván költői.) Miféle történelmi esemény az, aminek a tagadását büntetik, a revizionisták tevékenységét szinte Inkvizíciós módszerekkel "irtják", őket bebörtönzik, tevékenységüket ellehetetlenítik? Megmondom én: olyan, aminek megtörténtére nincsenek mindent elsöprő bizonyítékok, csak hazugságok, hamisítványok, félremagyarázások. Tudja a hatalom, hogy ha az igazság elterjedne, előbb-utóbb kártyavárként dőlne össze az egész, amit eddig felépítettek. Ezt akarják elkerülni, de megmondom én, időhúzás az egész. Már csak idő kérdése: pontot teszünk a cionista térhódítás végére, és megoldjuk a kérdést egyszer, s mindenkorra... hogy az utódaink egy élhetőbb Európában nőjjenek fel. Ez szeretnéd te is, nem? Hát akkor miért nem csatlakozol hozzánk?

2009. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

"hogy kimutatták a gáz nyomait mind a falakban"


A Gáz nyomait valóban kimutatták csak nem azokban a gázkamrákban ahol állítólag embereket gázosítottak el,hanem azokban ahol köztudott hogy ruhákat fertőtlenítettek Ziklon-B gázzal,mert így akarták elkerülni a tífuszjárványokat és egyéb betegségek terjedését.


A HCN-t gázt(Ziklon-B)a 2.világháború alatt minden német táborba használták fertőtlenítésre,még azokban is ahol nem volt állítólagos "elgázosítás".Sőt mondok újat,az amcsik is használták a saját táboraikban fertőtlenítésre ahova a Japánokat zárták.Sőt a ruszkik is használták a GULAG táborokban.


És te még elhiszed hogy a németek fertőtlenítő gázzal öltek meg 6 millió zsidót?:D

Csúnyán átvágtak barátom...


"mind az áldozatok maradványainak hajában"


Azokban a táborokban ahol gyakran felütötték a fejüket a járványok a táborlakóknak kopaszra volt nyírva a feje(Pl:Auschwitz) [link]

.Azért hogy elkerüljék a betegségek terjedését.

A levágott hajakat begyüjtötték egy verembe és fertőtlenítették(Ziklon-Bvel)de a nagy részüket elégették.

Na amire azt mondják hogy áldozatok hajában talált HCN gázmaradék azok ezek a hajak.


Az állítólag "elgázosított" emberek hajából meg aligha tudtak volna kinyerni bármit is hiszen akiket elgázosítottak azokat kivétel nélkül rögtön vitték a krematóriumba elégetni(ezt így írja a hivatalos holoirodalom).


"Tudod, a történészek, akik még értenek is hozzá, és kutatásokat is végeztek, végeznek a témában....."


A hivatalos történészek azért nem mondanak mást mert nem mondhatnak mást.Ha véletlenül is kritizálni mernék a holokausztistent akkor hamar börtönbe kerülnének,ellehetetlenítenék a megélhetésüket,a média lejáratókampányba kezdene ellenük és pokollá tennék az egész életüket.


A hollókoszt ellentmondásai olyanok mint az elefánt a porcelánboltban,mindenki látja de senki nem mer szólni.


Nos ezt melyik történész vállalná fel?

Nyilván csak a hősök....azokból pedig kevés van.

2009. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként kedves holokausztisten tisztelők!


Nem minden történész örül annak hogy a hollókosztot tagadását,relativizálását terrorral büntetik és nem lehet a kérdést normálisan megvitatni.


Úgy 2008 karácsonya fele volt Blois-ban egy nemzetközi történészkonferencia amelynek mottója:

“Ha a történelemről nem szabad vitatkozni, és abban nem szabad kételkedni, akkor az nem történelmi tény, hanem dogma lesz, amely a mitológia birodalmába tartozik.”


Itt egy kis infó róla: [link]


(Tudom a kuruc.info úgy hat a liberálisokra mint az ördögre a szenteltvíz)

2009. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Na én már antiszemita,rasszista,trapista meg ki tudja mim inden lettem amiért feltettem ezt a kérdést! Igenis ki kell beszélni,mert ezekről senki nem beszél.
2009. okt. 31. 13:55
 28/52 anonim ***** válasza:
Nem 6 millió magyar halt meg, hanem 15 !!! Ennyi abortuszt végeztek az elmúlt 50-50 évben.
2009. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Ja igen és ez VALÓDI holokauszt
2009. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
"hogy milyen kínzásokat kellett kibírniuk a náci tiszteknek?" basszus tényleg megsajnáltam őket...
2009. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!