Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon az iskolákba...

Ha Magyarországon az iskolákban kötelező lesz a cigányokról tanulni, szerintetek további gyűlöletet fog generálni?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy kötelező lesz a cigányokról tanulni. Én eddig is utáltam őket, de hogy még elkerülni sem tudom így őket, hanem egyenesen lenyomják a torkomon, csak tovább fokoz. Mi a véleményetek, szerintetek is komoly ellenállást fog eredményezni?

2013. aug. 27. 06:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
Valóban nem lehet elítélni egy teljes csoportot, nekem is vannak cigány barátaim, olyanok mint a magyarok, de ők is utálják a cigányokat
2013. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10%
Valahogy így kezdődött "romániában" is, pár 100 éve.
2013. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%

Honnan tudjátok, hogy csak olyan iskolákban lesz kötelező, ahol a tanulók legalább 50 százaléka roma?


[link]


Logikus lenne, hogy olyan iskolákban legyen csak oktatva ahol a tanulók fele cigány.

Érthető , hisz a nemzetiségi iskolák is hasonlóan működnek.

De az etnikailag tiszta iskolákban, miért van szükség ilyesmire?

2013. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%
Vitáztok itt azon a fél oldalon amiben össze lehet foglalni a cigány "kultúrát" :D
2013. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
56%
Ha a cigány kultúra oktatása a valódi cigány kultúráról szólna, semmi kifogásom nem lenne ellene :)
2013. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

" Az nem háborít fel?

Ez igen? Na eltakarodtok anyátokba a

"logikátokkal"."


Te most ízelítõt tartasz a kérdés témájából?

2013. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
A kihalt cigány faj című könyvet örömmel olvasgatnám!!!!!
2013. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok nagy része sem ismeri az eredeti kultúráját. Ez csak akkor lenne jó ötlet, ha az érintettek felismernék,hogy az eredeti kultúrájuk totál nem arról szólt, amit ma leművelnek. És a cigányságukat inkább néptáncban élnék ki, mint "rajoskodásban". A magyarok között viszont igen, feszültséget fog generálni, mert amíg csak a rossz példákat látjuk, nem leszünk kíváncsiak a kultúrájukra.
2013. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod kifog a a büdös, ótvar, csótány cigányokról tanulni... majd ha piros hó esik.
2013. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hát én k*rvára nem fogok a cigányokról tanulni.

De már így is sokat tudok róluk: Pl tegnap a villamoson egy cigány nő amíg fenn voltam(kb.20perc) addig cigányul ordibált egy kicseszett telefonba .

De tudom még azt is ,hogy nem tudnak normálisan viselkedni nincs eszük vagy csak nagyon kevés.

Majd órán lejátszák a cigánylexikon-t és felelet 5-ös.

2013. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!