Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Hoffmann...

Mi a véleményetek Hoffmann egri évnyitójáról a bazilikában? Se diákok nem voltak és az egész egy kormányintézkedéseket bemutató előadás volt.

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 28. 01:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Hitler csak álkeresztény volt, valójában sátánista volt, mert keresztény nem tesz olyat, amit ő tett! És ezen ne vitatkozz, mert így van! Hitler nem volt igazhívő keresztény és kész!

Radnótit meg ne keverd bele, egyébként nem venném ki, mert nincs hozzá jogom, mivel nem én vagyok a minszter!

Hoffmann Rózsa jól tette, hogy a templomban tartotta az előadást, a magyar nép keresztény, így egyr endes magayr embernek nem zavarja a szemét egy templom, a pogányoknak viszont igen!

2013. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg a látszat miatt tartották ezt templomban.

A templomban Keresztelőnek, esküvőnek, vasárnapi misének és ilyen jellegű dolgoknak van keresni valója.

Másnak nincs.

Amúgy erősen a komcsi rendszerre hajaznak, egy hozzánemértő nő nevez ki iskola igazgatókat.

2013. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

"Hitler csak álkeresztény volt, valójában sátánista volt, mert keresztény nem tesz olyat, amit ő tett! És ezen ne vitatkozz, mert így van! Hitler nem volt igazhívő keresztény és kész!"


Én nem vitatkozok, mert ez így van, csak nem tudom kik azok az igazhívő keresztények. Akik elrendelték a boszorkányüldözéseket, vagy azok a papok, akik kisgyerekeket molesztáltak, esetleg azok a püspökök és érsekek, akik ezeket a sztorikat megpróbálták eltussolni? Vagy netán az a pápa, aki az erősen AIDS-fertőzött Afrikában a feketéknek megtiltja az óvszer használatát Jézusra hivatkozva? Remélem legalább nem katolikus vagy, a protestánsok 10x gerincesebbek.


"Radnótit meg ne keverd bele, egyébként nem venném ki, mert nincs hozzá jogom, mivel nem én vagyok a minszter!"


Radnótit csak azért hoztam fel, mert zsidó volt és nem keresztény.


"Hoffmann Rózsa jól tette, hogy a templomban tartotta az előadást, a magyar nép keresztény, így egyr endes magayr embernek nem zavarja a szemét egy templom, a pogányoknak viszont igen!"


A magyar nép MÁR nem keresztény (vö. legutóbbi népszámlálás során a megkérdezettek kb. 52%-a vallotta magát valamely keresztény egyházhoz tartozónak), mint ahogy a magyar kormány sem lehet az, mert a magyar állam szekuláris, az egyház és állam elválasztásának elvére épít a XIX. óta, ezt még az új Orbán alkotmány is megerősítette. Az ún. keresztény értékek rendben vannak, de ahhoz a vallásnak, és főleg egy egyháznak semmi köze. A templom engem sem zavar - bár én nem vagyok pogány -, aki oda akar menni, menjen oda, de magánemberként. Az államnak - aminek én is része vagyok - a templomhoz semmi köze.

2013. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Komplikato ***** válasza:
100%

OFF: Radnóti elég rossz példa, 8 évig írt katolikus teológia témájú könyveket közösen az őt megkeresztelő pappal.


A keresztény ember ilyet nem tesz (Hitler) témában meg tekintsük már a Keresztes háborúkra, az Inkvizícióra vagy mondjuk a spanyol gyerekrablásokra katolikus háttértámogatással ... persze másik kérdés, hogy akik ezeket tették mennyi közük van a kereszténység alapvetéseihez?

2013. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

"OFF: Radnóti elég rossz példa, 8 évig írt katolikus teológia témájú könyveket közösen az őt megkeresztelő pappal. "


Jogos, mondjuk az átlag gyk-stól ilyen tudásra nem számít az ember, szóval kompliment. :) Asszem Örkényen kívül mindenki megkeresztelkedett azok közül, akit középiskolában tanítanak.

2013. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjuk Hitlert. Épp elég baj, hogy Rozál egy igazi régi MSZMP káder, s most osztja az észt, mint nagy KDNP-s... Fuj....
2013. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A vallásnak és az oktatásnak semmi köze egymáshoz. Mindig vannak a mély vallásosak akik nem képesek felfogni, hogy nem az van mint 50-100 éve. EL kell választani a vallást és az államot. Aki akar azt nem tiltják meg, hogy templomba vagy hittanra járjon. Ma hazánk már nem olyan keresztény mitn azt sokan tévesen gondolják. És érdemes kicsit utánanézni, hogy miként is áll itthon a vallás. A legutolsónépszámlásból kiderül, hogy összesen 19% katolikus. Akkor mennyire katolikus a nép?



Hoffmann egy idióta (és nem becsületes magyar hazafi), aki nem ért ahhoz amit csinál. EZ az elmúlt 3 évben sorra bebizonyosodott.

2013. aug. 28. 19:24
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Épp ezért botrányos, hogy a KDNP kezébe adták az oktatást (kénytelenek voltak, mert a kis párt zsarolja a nagyot) és Pokornit, aki a Fideszben az egyetlen oktatási kérdésekben mérvadó és még a baloldal által is elismert szakember, félre lett állítva.
2013. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a Fidesz egy máz-keresztény párt - mindentől függetlenül. Aki Hoffmanékat a régi keresztény megújulásokkal összehasonlítja, az eléggé szemellenzővel látja a dolgokat.


Minden létező dolognak van értelmes magyarázata, amit a kereszténység tilt/helyesel.


Magyarországot pedig elsősorban a négy évtizedes kommunista rezsim tette kereszténytelenné. Meg a rengeteg rágalom, aránytalan féligazságok, csúsztatások, amelyeket a fejekbe raktak és nem tehetnek róla.


Vagy a mai modern Egyház bizonyos részeinek korrupciója/liberális agymosottsága az, ami tényleg valóság, s kiábrándítja az embereket.

2013. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez a rendszer amolyan vak vezet világtalant.

Vagy azt is mondhatnám hogy a jobb kéz nem tudja mit csinál a bal.

Mindenre azt mondják hogy milyen olajozottan és jól működik közben meg kiderül hogy úgy sz*r ahogy van.

Ha Hoffmann: Ezzel szemben a minisztériumokban dolgozó államtitkár-helyettesek meg osztályvezetők bérét nem 40 ezerrel, hanem 200-300 ezerrel emelik, pedig erről nem is volt szó! Úgy látszik ott is bevezetik ezt a nagyszerű életpálya-modellt! Miközben az iskolákban akkora a káosz, hogy senki nem tudja mi lesz, hogy lesz, hová lesz téve délután 4-ig az a sok száz gyerek, akinek majd mind ott kell maradni! Mert új termek meg új tornatermek nem épülnek ehhez a nagyszerű új törvényhez!

2013. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!