Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Hoffmann...

Mi a véleményetek Hoffmann egri évnyitójáról a bazilikában? Se diákok nem voltak és az egész egy kormányintézkedéseket bemutató előadás volt.

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 28. 01:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Vagy a mai modern Egyház bizonyos részeinek korrupciója/liberális agymosottsága az, ami tényleg valóság, s kiábrándítja az embereket."


Nem bizonyos reszei, hanem a feje, a püspökök, ersekek es a papa tanacsadoi. A mostani Feri papa pl. nekem nagyon szimpatikus, es mindenkepp egy fellelegzessel er fel Ratzinger utan, de a Vatikani vezetoseg el fogja nyomni, mint ahogyan azt mar latni is lehet. En veled ellentetben azonban nem gondolom, hogy ez az egyhaz modern vagy liberalis, es azt sem hogy regebben nem voltak korruptak - csak nem derült ki, es ha valami ki is derült nem kapott ekkora medianyilvanossagot, mert a media hatalma sosem volt meg ekkora, mint manapsag.


Es igen, igazad van abban is, hogy a Fidesz alkereszteny, mint ahogyan alhazafi is. Valakinek a hazafisaga a tetteiben kell, hogy megnyilvanuljon, ennek a kormanynak viszont csak a hangja nagy, amikor a bizonyitvanyt magyarazza. Varom az idezest, Lezer Jani!

2013. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell ráerőltetni az ő vallásos világnézetét az országra?
2014. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha valóban keresztények lennének,akkor nem egykulcsos adó lenne és szegények nyomorgatása.
2014. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
3: A nemzet napszámosai, te hazug komcsi? Akkor miért van az, hogy a középiskolai tanár, ha (igen-igen ritkán) ugyanúgy PhD fokozat van, mint nekem, ugyanakkora gyakorlata, mint nekem, többet kap, mint én egyetemi docensként? A Horthy-rendszerben az egyetemi oktatók keresték a legmagasabb illetményt a közalkalmazottak között.
2018. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22: Bár erőltetnék, de ez is komcsi volt régen. Erkölcstelen ország lettünk, hála Rákosinak és Kádárnak.
2018. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
21: Imádd csak azt a szabadkőművest. Megnézném, milyen vallásgyakorló vagy. Ha megkereszteltek, szégyelld magad, ha nem római katolikus vagy, akkor meg nem számít a véleményed, nem a te dolgod.
2018. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!