Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fognak szavazni erre az...

Fognak szavazni erre az összefogott ellenzékre?

Figyelt kérdés

Van ennek értelme, hogy összeáll az MSZP és az EGyütt?

Aki eddig támogatta mondjuk az Együtt-öt, az így is fogja?


2013. aug. 28. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahányan biztos.


A kérdés az hogy nem lesz e vajon kontra produktív.

Sok MSZP s van aki szerint Bajnai libás, de nem jön vele elő élből mert szolidális a ballal. És sokan fordítva.

Érthetően centralizálni szeretnék az erőiket, de vajon mennyi lesz a kontra produktív leforgácsolódás.

Egy egyesülés alkalmával a laza kötődésűek nagyon könnyen leválhatnak.


Szerintem nagyon rossz technikát választottak.

Előnyösebb lehetett volna ha nem a nyilvánosság előtt teszik, nem politikai reklám és lebegtetés szintjére helyezve a témát. Hanem egyszerűen a választások előtt a legutolsó lehetséges percben a lehető legkisebb felhajtás mellett. Ez esetben meg marad a leforgácsolódásmentes együttes tömeg. Kampányolni meg ha lenne tehetségük, tudnának 1000 mással, mert azzal nem lehet hogy nem tudnak megegyezni olajozottan.


Persze nem szeretnék ötleteket adni nekik mert Jobbikos vagyok.

2013. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én baloldali ember vagyok,de nem nézem jó szemmel azt,hogy ismét szdsz klónok akarnak piócaként rátapadni az mszp-re.Gyűlölöm a liberalizmust és amit ők képviselnek,ráadásul gyűlölik mindent ami magyar,mindent a piacra bíznának,mert ugye szerintük az mennyire jó dolog...,főleg nekik,a magyar emberek meg közben a gázszámlát se tudták kifizetni.
2013. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én konzervatív ember vagyok, és jelenleg az egyetlen vállalhatónak tűnő és életképes alternatíva számomra az EGYÜTT-PM. Igen, annak ellenére, hogy konzervatív vagyok.


Az MSZP számomra nem alternatíva, de tudomásul veszem, hogy ők most jelenleg a második legnagyobb ellenzéki párt, nekik van teljes országos kiépítettségük, infrastruktúrájuk. Erre mindenképpen szükség van a kormányzáshoz.


Most a legfontosabb számomra, hogy ezt a maffiarendszert leépítsük. Majd a 2018-as választások szólhatnak arról, hogy melyik párt, melyik oldal, de most ez másodlagos. Most az a kérdés, hogy jogállam, vagy maffiaállam.


A jobbik nem alternatíva, mert egy turulmadárba öltöztetett kommunista párt. Ha még ez nem is lenne igaz ez, akkor sem elegek arra, hogy kormányozzanak.


Szóval maradt ez az összefogás. Az EGYÜTT-től sokat várok, mert még nem voltak játékban, az mszp-től nem sokat várok, de ez a szükséges áldozat, a mostani kormányváltáshoz.

2013. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés, elhiszik-e, hogy az ellenzék (összefogva, vagy anélkül) a fent említett maffiarendszert akarja leépíteni, az ellenségeskedés felszámolni, munkahelyeket teremteni, általában a minőségi munka és tudás becsületét és tiszteletét akarja-e visszaadni, vagy marad tovább - akár más formában - a pártkatonák és talpnyalók helyzetbe hozása.

Ne legyen illúziója senkinek: amíg a választó hagyja, addig a politikus érdeke pusztán a hatalom megszerzése és megtartása. Néhány politikus esetében bármi áron, másoknál kicsit magasabb a léc, ami alá nem mennek. De ez emberi tulajdonság, mindenki az érdekei szerint cselekszik. És ha a talpnyalás, korrupció, hazugság, csalás a választók által nagyon büntetett érdekké válik, akkor nem fogják akarni. De addig...

2013. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom majd az MSZP izraeli kampányfőnöke, Ron Weber beújít valamit újév után, hogy előnyt kovácsoljon az összefogásból. Ha egy magyarnak mondott párt egy izraelire bízza a kampányát, annak már eleve kicsit savanykás az íze.
2013. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamennyien fognak.

Ne feledd ,hogy a szavazásra jogosultak egy harmada,za utolsó pillanatban dönt és csakis az ingyenebédre szavaz, arra aki több potyát ígér nekik.Hogy azt miből vagy milyen áron kapják, már nem fontos számukra.

A másik harmad valaki ellen szavaz; mert utálja, mert nem tetszik neki, mert errefelé nagy kultusza van azt szidni, aki csinál valamit, aki próbálkozik és nagy kultusza van azt dicsérni aki a biológiai szükségletein kívül nem tesz semmit.

A harmadik harmad pedig elkötelezett, vagy lekötelezettje valamelyik pártnak.


Egyébként a baloldal leszerepelt.Volt lehetőségük. Elkúrták.Olyannyira, hogy nem is értem, hogy lehetnek még szabadlábon.

Mert ha bárki kárt okoz másnak az okozott kárt megtéríttetik vele.Vagy ha bárki,bármilyen szakmában olyan hibaszázalékkal dolgozik mint a ballib oldal tette az ominózus 8 évében, egyszerűen nem kap több lehetőséget.


Kik és mennyien akarnak még megbízást adni egy olyan pártnak akiknek az akkori tagjai a saját tevékenységükről azt vallották ,hogy hazudtak ,hibáztak,böszmékeltek?

Ezek után még csak nem is saját magukra haragudtak, hanem arra aki mindezt beismerte és arra aki kiszivárogtatta.

Milyen mentalitásra vall ez?

2013. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!