Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen pozitív és...

Szerintetek milyen pozitív és negatív dolgai voltak ebben a pár évben a Fidesznek?

Figyelt kérdés

Ha jövőre is így megy akkor mi lesz?


Mennyivel lenne jobb a Jobbik, vagy Bajnai?



2013. aug. 28. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

A Fidesznek csak negatív dolgai vannak, elég soká tartana mind felsorolni. A Jobbik még rosszabb lenne. Bajnai elképzelései jók, de kicsi a valószínűsége, hogy bármin is tudna változtatni. A Fidesz a 2/3-os törvényeivel minden bebetonozott.

Hogy mi lesz? Erre senki nem tud válaszolni, de az biztos, hogy rosszabb.

2013. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ha jövőre is nyer a Fidesz, megváltozik az ország neve.

-Cigány-Magyar-Népköztársaság leszünk és Orbán lesz a bölcs vezető.


-Budapestet hozzácsatolják Felcsút-hoz.


-Lesznek Nemzeti alkoholboltok, nehogy már ezt a pénzkereseti lehetőséget ne a rokonok birtokolják.


Több joguk lesz a cigányoknak (végül is Orbán fajtársai)


-Ja és eladják azt is a zsidóknak, ami az országból még maradt.

2013. aug. 28. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem ha jövőre is nyer a Fidesz, megváltozik az ország neve.

-Cigány-Magyar-Népköztársaság leszünk és Orbán lesz a bölcs vezető.

Több joguk lesz a cigányoknak (végül is Orbán fajtársai)


-Ja és eladják azt is a zsidóknak, ami az országból még maradt."


Ha Bajnai nyer akkor is.

Emlékezz a nyilatkozataira.


Na meg a PM?Az LMP-ből váltak ki , liberális cigányimádók voltak már elempésként is.

2013. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó tudom Bajnai sem jobb.


Én már csak a Jobbikban reménykedem. Megy is nekik az X jövőre.

2013. aug. 28. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Viccen kívül mondom, de talán az a legjobb, hogy Orbán nagyon szép beszédeket mond. Egyszerűen hihetetlenül tehetséges szónok!

(Bár úgyis tudja mindenki, hogy a szép szavak mögül hiányoznak a tettek...)

2013. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

". Bajnai elképzelései jók, de kicsi a valószínűsége, hogy bármin is tudna változtatni."


Ezt megcáfolnám...csődbe vinne mindent, elsősorban azokat akik libákkal foglalkoznak(:


A Fidesz negatív dolgait nem sorolnám fel, mert az túl sok, de szerintem az elzárás nem rossz, bár közel sem tökéletes, a börtönöket kéne átalakítani,hogy ne mi tartsuk el a bűnelkövetőket, de ettől függetlenül elrettentőbbnek tartom mint azt hogy "enyje-benyje".

A bankadó sem lenne rossz ha nem mi fizetésnénk meg.Igazából sok jó ötletük van, de a kivitelezés pocsék, mindent a kisemberek fizetnek meg és ezt meg leszarják, tehát leszarják a népet, ami nem éppen pozitívum.


A Jobbik szerintem nem lenne olyan rossz, legalább is ők jobban kiállnak a nemzetért mint a többi párt, de biztos nagyon sok támadás érné az országot külföldről, hogy itt micsoda fasizmus van.A kisebbségekkel kapcsolatban biztosan jól fellépnének, de szerintem sajnos ők sem tennének sok jót az országnak azon kívül,hogy rendszabályozzák a cigányokat.


Bajnairól pedig minden elmondtam fentebb.

2013. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a btk. szigorítását mondhatnám pozitívnak, többet nem igazán.


A Jobbikot nem tudom, a Bajnai semmivel nem jobb, ebben csak a híveik ringatják magukat, hogy igen!

2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Btk szigorítás az jó de:


1. Lehetne sokkal szigorúbb


2. Kár hogy a cigányokra nem vonatkoznak

2013. aug. 28. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
csak negatív
2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

Fidesz:


Sok jó ötlet, sok szar kivitelezés.


Bajnai - Együtt-PM:


Egyszer már 1 év alatt bebizonyította, hogy többet tud ártani az országnak, mint már 20 alatt.


Jobbik:


Jelenlegi egyetlen reménység, ennél rosszabb már úgysem lehet, nem is lenne csak (max) jobb..

2013. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!