Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alföldit megtámadják?!

Alföldit megtámadják?!

Figyelt kérdés

[link]


Mégis mit képzelnek? Tüntetni, hőzöngeni egy dolog, garázdaságot elkövetni más...



2013. szept. 2. 21:10
1 2 3
 1/23 Komplikato ***** válasza:
100%

Gondolom ha USA szintű önvédelmi törvények lennének és lelőtte volna a részeg arcokat francba, akkor menne a hőzöngés. :D


Amúgy meg várható volt. Másrészt 3 részeg miatt azért nem kell azt gondolni, hogy mindenki ilyen agresszív kismalac.

2013. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen szarul rendeznék, én nem csodálkoznék rajta. Mióta támadás amúgy kimondani a nem tetsző igazságot?
2013. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Engem is támadtak meg már részegek, pedig nem buzultam. Eskü. :D

Hát most kiszúrták maguknak csórikámat a radikálisok, van ilyen. Majd elfelejtik. Az ötödik feles után.

Amúgy a mélymagyarozás nem különb dolog, mint a büdös c*gányozás. Szerintem.

2013. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

És jut eszedbe színházi rendezőket megtámadni azért, mert neked nem tetsző módon, szerinted sz*rt rendezett? Vagy ez Magyarországon csak Alföldi kiváltsága, mert a közvélekedés szerint melegpedofilantimagyarbébifókagyilkoló?


Szentendrén ráadásul a Bánk bán juniort játszották, ráadásul nem is elsőre, ami 2009 óta volt repertoáron a Nemzetiben.


A mélymagyarok ennyire nem követik a színházat? Én azt hittem, hogy ők értenek a legjobban hozzá...

2013. szept. 2. 21:20
 5/23 Komplikato ***** válasza:
100%

"Mióta támadás amúgy kimondani a nem tetsző igazságot?"


Hümm. nem tudom, hogy vagy vele, de felénk a "megtámadták" nem azt jelenti, hogy kritizálták a rendezés minőségét, hanem azt jelenti meg akarták verni. :D

2013. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Máshol is támadnak meg híres embereket.


Nemrég Justin Biebert verték meg.

2013. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

"Hümm. nem tudom, hogy vagy vele, de felénk a "megtámadták" nem azt jelenti, hogy kritizálták a rendezés minőségét, hanem azt jelenti meg akarták verni. :D"


Olvasd el a cikket. Egy szó sincs ütésről. Valószinűleg leb*zizták, amit korábban ő maga vallott be. Jó, ő azt mondta, hogy meleg, dehát azok csak egymás szinonimái.

2013. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Elég szomorú hogy már ide jut az ország.


Nem értem az embereket..úgy recsegnek mintha szopást csak a színházban látnának...


Meg nézném hogy ezek a nagyon konzervatív emberek a saját gyerekeiket hogyan világosítják fel..Remélem nem a gólyás sztori.

2013. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Komplikato ***** válasza:
7-es több forrásban is az van megtámadták. Nem az, hogy csúnyán beszéltek vele ... ettől még lehet kamuznak a hírben és úgy történt ahogy írod. Csak simán elhiszem, hogy nem tévedés.
2013. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod van? Honnan tudod, hogy kik támadták meg? Lehettek cigányok is, miről beszélsz, kérdező?

És meg is érdemelte. Bár nem támadták meg, csak rá illő jelzőkkel illették, hozzá sem értek.

2013. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!