Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom hogy lenne...

Csak én gondolom hogy lenne min változtatni Magyarországon?

Figyelt kérdés

//Nem balhét akarok kezdeményezni, szimplán őszinte véleményeket várok. Elnézést a helyesírási hibákért!//


Amilyen komoly problémákat tapasztaltam én Magyarországon:

-Támogatási rendszer. A családi pótlék és egyéb segélyek nevetségesen vannak kitalálva. Egyes emberek olyanokért kapnak segélyt amiért nem is járna, másoknak hónapokig kell könyörögniük a jogos juttatásokért.

-Munka kérdése. Szerintem a kormány kevés munkateremtő beruházást tesz. (nem kell nácizni ezért, de szerintem annó 33-ban Hitlerék jól csinálták ezt.) De emellett munkahelyek támogatását is át kéne dolgozni.

-Környezeti problémák. Magyarország a szemét hatalmas probléma, bármerre megyek teli kukák mindenfele, aztán a földön sorakozik a szemét, házak előtt szemetes zsák sorakoznak, erdők teli vannak vele.

-városfejlesztések. Sokszor nem szolgálják ki a lakosság igényét.

-1001 dolgot fel lehetne sorolni, azért nemírtam részemről megoldást mivel szerintem előtte a problémát kéne látni. Vélemények? Privátba is jöhetnek akár.



2013. szept. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A segélyhez hozzá tudok szólni.

Itt nálunk is sok a tezsvír. Múltkor elmaradt az utolsó 3 óránk.Abban a városrészben nem látni fehér embert.Sétálunk ki,új x6-os bmw mellett áll két kb.17 éves gyerek a putri előtt.

Szerintem megdolgoztak azért amijük van.


Na jó viccet félretéve kapják a 20 gyerekre a 600ezer segélyt havonta,a mi adónkból.

HOGY A DEVLA ADJA RÁJUK AZ UTOLSÓ KABÁTOT.

2013. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne kezdjünk el etnikai/vallási vitát folytatni! itt nem CSAK ez a gond!
2013. szept. 4. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De de itt a cigányság a legfőbb probléma, hogy pusztulna el az összes........
2013. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Néha az is segítene ha szimplán csak tudatosabban élne mindenki. Nem csak a segílyeken van a hangsúly. Te is hozzátehetsz, hogy jobb legyen.


[link]

2013. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as. Részben igazad van, de biztos, hogy megveszed a magyar árut akkor is ha az 20-30%-al drágább mint az import? Őszintén.
2013. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!