Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 3:0 Lealáztak a románok, erre...

3:0 Lealáztak a románok, erre minek ennyi stadion, pénz? Orbánnak ez ilyenkor nem ciki?

Figyelt kérdés

A magyar foci egy kalap szamócát sem ér, erre kell stadiont építeni meg csilliárdokat költeni?

Inkább hagynák a francba az egészet, és költenék valami értelmesebbre, mint erre az értelmetlen feneketlen kútba.

Ezek után minek ide stadion? Erre a színvonalra bőven elég játszótéri pálya is, az ingyen van.

Már előre gondoltam hogy nah agyon fognak alázni a románok, és tényleg. Nem hogy kikapunk, ha egyenesen lealáztak.

Én itt azonnal kirúgnám az egész gárdát, a támogatásokat elzárnám. Majd teljesen az alapokról felépíteném újra az egészet, de persze a régiek közül senkit se újra még takarítónak sem.

Orbánnak ez nem ciki hogy mindenhol agyon aláznak minket, amikor ennyire a szívén van a foci?



#Orbán Viktor #magyar #Románia #stadion #futball #Viktor #3:0 #kidobott-pénz-az-egész
2013. szept. 6. 22:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%

Persze amikor nyernek akkor meg "büszke magyar" vagy...

Viseld velük együtt a kudarcot, úgy mint mikor nyernek, a büszkeséget is viseled velük együtt.

Én is kivagyok ezen az eredményen, a román szurkolók közé dobtam volna egy gránátot, olyan dühös voltam már (persze most már higgadtan nem tenném:)) de ez van.

Engem inkább a románok pofázása fog majd zavarni, illetve,hogy mi történik éppen most Bukarestben...hány magyart vernek meg?Milyen büntetést kapnak a magyargyűlölő románok a faji alapon történő magyarellenes bekiabálásokért?(semmilyet -ez csak a zsidókra vonatkozik)


De ha megnézed az észtek is legyőzték a hollandokat, na az se semmi..én nem lepődnék meg ha egy nagy bunda állna az egész mögött és megint valakik jól jártak de nagyon...Orbán meg nem focizni akar, csak így tud pénzt lopni, stadionépítéssel.

2013. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
A stadionokat nem nekünk, nem is a futballnak építik, hanem saját maguknak. Egyrészt közvetlenül is gazdagodik az Orbán-párt a lenyúlható állami pénzekből, másrészt a saját hátországát, erőszakszervezetét építi és alapozza meg a stadionokra költött rengeteg pénzzel.
2013. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
#3: És tudsz olyan esetet mondani az elmúlt 30 évből, amikor bármilyen tétmérkőzésen nyertek volna? Te tudtál valaha is ezekre büszke magyar lenni?
2013. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

5


Mivel 28, most már 32 éve nem nyertek ilyet, így természetesen nem tudok ilyet mondani, de olyat igen amikor mindenki büszke magyar mert egy nagyobb csapatot legyőznek, és érdekes, hogy annak ellenére,hogy nem tét mérkőzés akkor mindenki elégedett velük, de amikor veszítenek akkor már "jaj fúj szarok" stb...ha nem vagytok velük elégedettek akkor egyszer se legyetek, most én sem vagyok elégedett, de nem mondom,hogy szarok, mert tudnak meglepetést okozni.

2013. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
ez a holnapi esküvőhöz a válogatott nászajándéka :) különben nincs mit csodálkozni. nem az a lényeg, hogy vesztettek, hanem hogy hogyan. mindenki tudja, hogy a magyar focinak nagyobb a füstje, mint a lángja, és ezt akarják sok pénz belenyomásával kompenzálni(vajon ezért a teljesítményért mennyit fognak kapni?). románoknál nem hinném, hogy ennyi pénzt költenek a focira, mégis össze tudnak hozni egy olyan válogatottat, akik tudnak együtt játszani. mi meg beraktuk a dzsudzsákot meg a szalay-t mert azok akkora sztárok, meg hány milliárdért vette meg őket a klubjuk..de b_szhatjuk, ha együtt nem tudnak játszani...semmi játék nem volt a részünkről...volt egy kapus, aki próbált védeni...ennyi. ennél már csak az az irónikusabb, hogy az a 3000 szurkoló úgy ment oda, hogy "Erdély újra a miénk lesz", ezzel konkrétan nem, hogy veszítettünk, de a románok az egész országot a nagy pofánkkal lealázták. Elég volt nézni az arcukat 1-2 képen, hogy mosolyogtak...igen, ez nekik nem egy meccs volt, hanem egy diadalmas érzés. Szokták mondani hogy magasabbról nagyobbat lehet esni. Ez olyan.
2013. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

[link]

és ő még 10 sincs szóval a 2000 fekvőre askár rá is mehetsz

javaslom a gtg módszert

2013. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
hopsz ez félre ment:D
2013. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
én csak egyet nem értek. Azok a szerencsétlen brazilok,argentinok stb. meg tudnak tanulni focizni a grundon stb. Magyarok nem?? Minek ide minden játékosra masszőr meg fene tudja mi?? Ide TELJESÍTMÉNYBÉREZÉS kellene szerintem. Valamit valamiért!
2013. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tehát egy csata és veszve van a háború? Ha nem lett volna zártkapus amagyar-román, lett volna akkora buzdítás a Puskásban 20000 emberrel? Meg sem közelítettük volna azt a hangerőt. Jól sejtem, hogy sose sportoltál, neked sose szurkoltak, nem ismered azt a hajtóerőt, amit mások bíztatása ad?
2013. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Csak tudnám a sok foci akadémia hova adja a fiatalokat..a Mekibe?:D
2013. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!