Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a chip dolog? Emberekbe...

Mi ez a chip dolog? Emberekbe chip?

Figyelt kérdés
Valaki mesélte hogy terveznek valami chipet berakatni emberek alá nehogy a jónép elvesszen, mi is ez pontosan? mi a pontos terv?
2013. szept. 7. 12:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Még nem hallottam róla, de jó ötletnek tartom. Aki a törvényeket betartva, tisztességesen él, annak nincs miért tartania a chiptől. Ellenben a bűnesetek nagy részét nagyságrendekkel könnyebben lehetne bizonyítani, ha pontos adatok állnának rendelkezésre arról, hogy adott személy adott időpontban hol tartózkodott. Még jobb lenne, ha a chip kép- és hangrögzítésre is alkalmas lenne.

Emellett a chip helyettesíthetné az összes személyes okmányt is, így sokkal pontosabbá, egyszerűbbé válna a személyek azonosítása, valamint kevesebb lehetőség lenne hamisítani.


Szóval én támogatnám a bevezetését!

2013. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ma még nem merik egyenesen az emberbe beültetni a chipet, mert az több törvényt is megsértene.

De telefonod, számitógéped,bankkártyád révén figyelik az életed minden pillanatát

2013. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát marhajó ötlet ha mondjuk ezzel biztosítják be a hatalmukat....
2013. szept. 7. 13:57
 14/20 anonim ***** válasza:

@13:23: Igen ezzel én is így vagyok, ellenben fogalmad sem lehet, hogy ezeket az adatokat ki és hogyan használhatja fel vagy élhet vissza vele...


Nem a rendszer lenne a rossz, hanem (megint csak) az emberek.

2013. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Van abban valami, amit 13:23-as ír, de valahogy ennyire én nem tudok megbízni az emberekben és a hatalomban meg pláne nem. Szerintem előbb-utóbb valaki visszaélne ezzel az egésszel.
2013. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint az első kis ellentmondásnál visszaélnének...tüntetnek az egyetemisták? Kapjanak eg ykis electrochockot...és ehhez hasonló módon, jöhetne bármi!
2013. szept. 7. 14:24
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező ezzel csak az az egyetlen gond, hogy egyik ilyen eszköz sem képes hasonlókra, amiket te fantáziáltál.

A kutyákba épített kis kütyük is teljesen passzívok, nincs bennük semmilyen energiaforrás, a működéshez szükséges áramot is a leolvasóból veszik fel, szóval képtelenség ezzel bárkinek is akárcsak minimális elektromos ütést okozni.

2013. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%
#11 Biztos, h nemcsak a bűnözők ellen használnák fel, sőt, már annak is örülhetnénk, ha egyáltalán használnák ellenük. Ennek bizony egyetlen célja van, az pedig a megfigyelés. Most még csak azt, h merre járunk, később már az agyhullámainkat is figyelik majd, még később pedig talán irányítani is tudni fogják.
2013. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Több emberben van már ilyen chip, mint gondolnátok. Amerikában a gazdagok a gyerekeikbe ültetik be, hogy ha esetleg elrabolná valaki,akkor azonnal meg lehessen határozni a helyet, ahol a gyerek van. Az alzheimer kóros idősekbe is szokás beültetni, mert ők rendszeresen elkóborolnak. Eredetileg a készpénz megszüntetése miatt találták ki, hogy ezzel is csökkentsék a terrorizmust.
2013. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bukott ügy az egész, mert ilyen alapon azt is látnák, hogy elmégy-e szavazni. Mivel a választás szabad és titkos, ezen a banánhéjon csúszna el a dolog szerintem...
2013. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!