Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi baloldaliak,...

A magyarországi baloldaliak, liberálisok és zsidók miért nem tartják fontosnak a határon túli magyarságot és a magyarságot?

Figyelt kérdés

Szerintem ha elfogadóbbak lennének a határon túli magyarsággal és értük is olyan harcot vívnának mint a zsidókért és romákért teszik azt, akkor a jobboldaliak is kevésbé gyűlölködnének feléjük.

Tehát a zsidókkal is az a baj,hogy ők csak magukért vannak, azt mondják,hogy ők ide születtek, ezért nem mennek el innét, de ugyanakkor nem különösebben szeretik a magyarokat.

Nekem például semmi bajom nem lenne a zsidókkal, akikkel találkoztam azokkal az volt a bajom,hogy túl liberálisok voltak, és ezzel együtt magyarellenesek is.(azaz az a szélsőséges aki kiáll a magyarokért és ők ezeket utálják)

Pedig ez a magyarok országa és nem értem,hogy ők miért nem képesek átérezni azt amit egy magyar érez Trianonnal kapcsolatosan és a magyarokat ért sérelmekkel kapcsolatban, ők csak azt várják, el,hogy mi értsük meg őket, de ők nem akarnak minket megérteni.Szerintem ez a legnagyobb baj, és mint mondtam ez a magyarok országa, így előbb nekik kell elfogadniuk minket és aztán nekünk őket.

Mi lenne ha egyszer valamelyik zsidó-liberális (ezek gyakran ugyan azok) azt mondná,hogy kiállunk a magyarokért, és addig visszük az ügyet, akár az EU elé is amíg nem történik változás, és nem pedig köpködnénk azt a magyart aki megpróbál a saját népe mellett kiállni?


2013. szept. 7. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"azért ebből történetből egy elég fontos részlet kimaradt..."


Taníts mester! :D

2013. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fontos számomra a magyarság, de ezt nem melldöngetve teszem, obégatva, meg székely himnuszt énekelve.


plusz ami miatt ellenérzésem van az erdélyi magyarokkal szemben, az a 90-es évek pozitív diszkriminációja, illetve sok erdélyi törtető magatartása, ez nekem jár. elfogadom hogy mindenért meg kellett harcolniuk, de ha ide jöttek, a környezet már nem ellenséges, ők még sem tudtak váltani. szal sokuk agressziv és erőszakos, könyökölnek, lefelé taposnak, sokszor leri róluk, hogy erdélyiek. én ezért nem szeretem őket, a saját negatív tapasztalataim miatt.

2013. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én jobboldali beállítottságú vagyok, de szerintem pont elég probléma van határon belül is, nem kéne nekünk még a határon túliakra is költeni a pénzt. Meg úgy vannak beállítva mint valami szentek vagy mártírok, elég idegesítő már.
2013. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

erről eszembe jut egy vicc.

Egy ember találkozik orbánaal és mondja neki

-Ember te hazudsz !

orbán-Honnan tudod??

-Mozog a szád!

2013. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!