Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyenek nem gondolják,...

Az ilyenek nem gondolják, hogy lejáratják az országot? Egyáltalán miért kell törni, zúzni, összeverekedni a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 8. 16:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Pedig nekik épülnek a stadionok!
2013. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsre, hogy nem felújított vasúti kocsik voltak, hanem felújítás előtt állók:)

Megspórolta a MÁV az ülés kiszerelést.


Egyébként a foci huligánok mindenütt ilyenek.

Én nem tudom, hogyan alakult ki ez a magatartás ehhez a sporthoz.

2013. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

"Én nem tudom, hogyan alakult ki ez a magatartás ehhez a sporthoz."


Erre egy részletet vennék a cikkből:

"Szintén az Adevarul blogrovata közölte Cristi Dumitru történész (a bukaresti külügyminisztérium külhoni románsággal foglalkozó Eudoxiu Hurmuzachi Intézetének volt igazgatója) cikkét, aki Az ő huligánjaik, a mi hülyéink: emberarcú kóbor kutyák című írásában azt fejtegeti: nincs semmi különbség a magyar és a román futballhuligánok között: "Számukra a nemzeti színek vagy a klubok feltétlen imádata csak ürügy arra, hogy gyűlölni lehessen mindent, ami más"."

2013. szept. 8. 17:15
 4/36 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező.


TE ott voltál? Láttad az állítólagos károkat amiket okoztak? Tisztában vagy vele, hogy miként, és miért alakult ki a dobálózás stb..


Lehet meglep ez, de TE is ugyanúgy kiállítasz egy bizonyítványt magadról ezzel a gyűlölködéssel amit ezek emberek irányába mutatsz néhány bulvárcikkre alapozva.

2013. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
13%
Láttad a saját szemeddel hogy törtek zúztak?Vagy csak egy hülye cikknek hiszel?
2013. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 tetro ***** válasza:
82%

17.54

meg annak a néhány tucat videónak, mi? :D

2013. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mutass már néhány tucat videót,ahol csak úgy ok nélkül nekmennek a rendőrökre.
2013. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
MÁV se teljesen normális, hogy odaadja a vonatát, amikor 99%, hogy ez a vége.
2013. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
Faxom vinné őket MÁV kocsikkal, hogy az én pénzemen törjék-zúzák a magyar kocsikat. Menjenek az ilyen gyökerek stoppal. Szarember az összes aki magyar vagyont rombol, arra nincs mentség. Ezek az emberek nem szurkolók. Semmi tartás nincs bennük. Majd ha a magyarok nyernek egyszer Bukarestben egy árva góllal, akkor felőlem törhetnek és bunyózhatnak. Jól néznénk ki ha az andorrai szurkolók rombadöntenék fél Zuglót.
2013. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%

tetro.


pl milyen videók? Most néztem a tényekben, hogy a hatalmas kár egy wc ülőke, egy betört ablak (ami jól láthatóan kődobás miatt sérült) és egy leszakadt csomagtartó. Ja meg lehányták az ülést, ami mindennapos. Mégis hatalmas károk, milliós veszteség, mintha a fél flottát üzemképtelenné tettek volna. Mi ez ha nem úszítás egymás ellen?

2013. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!