Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van rendőrökkel kapcsolatban...

Van rendőrökkel kapcsolatban pozitív tapasztalatod? Találkoztál már segítőkész rendőrrel?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
igen,nekem a nyáron egy áruház parkolóban betolták az autómat,mert égve maradt rajta a világítás. és többször indítgattam és ők jöttek oda, hogy segíthetnek-e.
2013. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Shai-Hulud ***** válasza:
91%
Igen. Ha nem bunkó módon viselkedsz velük, a legtöbbjük tényleg segítőkész.
2013. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%
Rengeteggel. A legdurvább amikor hullarészegen elkaptak Siófok előtt, és megkértek hogy ha beérek a városba, tegyem le a kocsit és igyak egy kávét.
2013. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Csak pozitív van! Segítőkészek, udvariasak.
2013. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Komplikato ***** válasza:
91%

Igen. Sokszor útbaigazítottak.

Egyszer meg katona koromban lestoppoltam véletlenül egy rendőrt, de tök jól elbeszélgettünk.

2013. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Volt már rá példa.
2013. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Én csak magánemberként találkoztam rendőrökkel, köztük nyugdíjasokkal is, illetve ismerek is néhányat. Ezek mind nagyon jó fejek, humorosak, értelmesen gondolkoznak, és bár el tudom képzelni, hogy a munkahelyükön eljátsszák a hülyét, tökéletesen tisztában vannak a valósággal.
2013. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Minket egyszer kiraboltak - betöréses rablás (mármint nem a rendőrök:) ), és nagyon korrektek voltak a kiérkezők, megnyugtató volt a jelenlétük, értelmesek voltak, helyszíneltek, majd később el is kapták a tettest.

Sokat segítettek a további eljárás menetével kapcsolatban is, elmondták, hogy mi fog történni a hivatalos vallomástételnél, a bíróságon, satöbbi.


Aztán volt olyan, hogy részegen kicsit hangosabbak voltunk a kelleténél, kihívták ránk őket, ők pedig megkértek minket, hogy picit legyünk csendesebbek, mert sok a környéken az unatkozó nyugdíjas. Aztán el is beszélgettünk velük, mert hát részegen volt bőven kérdésünk :)


Aztán verekedésbe is keveredtünk önhibánkon kívül, akkor is korrektül jártak el, egyáltalán nem voltak ellenségesek a helyzet ellenére sem, bár egyértelmű volt az erőviszonyok és a két csapat kinézete alapján, hogy nem éppen mi voltunk a problémás elemek.


Közúti ellenőrzésnél viszont voltak már bunkók, akik mondvacsinált okkal szedték be a zsebpénzt.

De összességében számomra megnyugtató, hogy vannak, hogy végzik a dolgukat.

2013. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Én közterületen vizeltem egy haverral egy amúgy eldugott helyen, de ők szépen követtek. Máshol nem tudtuk elintézni. Miközben locsoltam a betont, az egyik lökdösött hátulról, és kiabált rám, hogy tegyem el a művelet közben. Ez nem volt túl szimpi, de legalább elengedtek mindenféle büntetés nélkül, mivel látták, hogy megbántuk, ezért inkább pozitív.
2013. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekem csupán pozitív élményeim vannak velük. legtöbbször közúti gépjármű ellenőrzés címszó alatt találkozok velük, mivel sofőr vagyok, de mindig korrektül jártak el eddig. Persze bírságoltak már meg, de azok mind jogosak is voltak, valamint mindig a lehető legkisebb összeget adták. Mértek is már be, de ez is benne van, be kell tartani a szabályokat és nincs ilyen probléma.


Nem értem azokat az embereket sem, az a problémájuk, hogy a rendőrség egy ,,pénzbehajtó szervezet" lett. Ez baromság. Meg lehet nézni, tőlünk nyugatra sokkal keményebb, nagyobb bírságok vannak, beleszámítva az átlagkeresetet is. Valamint azt sem tudom elképzelni, hogy egy hétköznapi autóvezetőnek miért pont ez a legnagyobb problémája? Feleségemet még egyszer nem büntették meg tudtommal, pedig napi szinten autót vezet. Ha nem adsz rá okot, nem büntetnek meg.


A kérdésre válaszolva: pozitív.

2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!