Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen jó élményeid vannak...

Milyen jó élményeid vannak rendőrökkel? Rosszat ne írjatok.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egyszer egy házibuliból tartottam haza és pont lekéstem az utolsó buszt, hiába rohantam. Álldogálok szomorúan a megállóban, hogy most mi legyen, erre lefékezett mellettem egy rendőrautó 3 fiatal rendőrrel és megkérdezték, merre megyek. Olyan rendesek voltak, hogy egészen hazáig vittek, végig jót beszélgettünk. Anyukám, amikor meglátta az ablakból, hogy szállok ki a rendőrautóból, szegény majdnem szívrohamot kapott :)
2012. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a legtöbb ember akkor találkozik rendőrrel ha meglopják, bántalmazzák vagy kreszt megszegett.

Itt is sokszor olvasni hogy megloptak valakit aztán X idő múlva a rendőrség visszahozta neki a cuccot. Ilyenkor 99%-ban az marad meg neki hogy meglopták és nem az hogy elkapták a bűnözőt és visszahozták neki a cuccot...


Engem csak igazoltattak párszor és soha semmi gondom nem volt ezzel. Elkérték papírokat, néha benéztek csomagtartóba és mentem tovább.

Én soha nem is értettem hogy miről beszélnek sokan hogy jaj ez rendőri zaklatás!

Bár igaz én nem is hivatkoztam olyanokra hogy országgyűlési képviselő vagyok... :))) Mint egyik neves politikusunk mostanában.. :)))

2012. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer egy eldugott kis falun felé mentem haza, ahol még a madár se jár kismotorral (49m3). Két falu között jött velem szemben egy civil autó, megáll, kiugrik belőle egy rendőr forgalomirányitó bottal intett, hogy álljak meg. Megálltam, kiszált a kocsiból egy civil is. Megijedtem, te jóég mit akarnak ezek tőlem itt a semmi közepén? A papirjaim renben, bukósisak a fejemen, inni nem ittam. Megíjedtem azé, na. Annál is inkább mert ez Ukrajnába történt. Hová megyek honnan megyek, ittam-e, szondáztat, minden rendben talált. A civil mondja, hogy ő a körzeti megbizott, ha valami baj van, hozzá fordulhatok, megadta a telefonszámát is.

Továbbmehettem megkönnyebbülve.


Ennél jobb élményem rendörrel sajnos nem volt, csak rosszak voltak, de az elég sok, ahhoz képest, hogy csak 5 éve vezetek.

2012. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok jó élményt írni, maximum két közömböset. Annyiból állt mindkettő, hogy betörtek hozzánk, kijöttek a rendőrök, nem biztattak semmi jóval, majd lezárták a nyomozást pár hónap múlva. A jó része pedig az, hogy a jegyzőkönyvük kellett a biztosításhoz, ami rendesen fizetett.
2012. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Láttam egyszer a Keleti pun egy szép rendőr lányt. Tök szép volt, nekem nagyon bejött.

Ez az egyetlen pozitív élményem rendőrökkel kapcsolatban. Rosszat többet tudnék mesélni, de azt ugye most nem szabad.

2012. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Visegrád felől mentem hazafelé biciklivel, és óriási nagy vihar kerekedett, villámlás stb, és a rendőr elvitt kocsival Szentendréig, a hév állomásig.
2012. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nekem több jó sztorim van a rendőrökkel. Az első, amikor egy kereszteződés kellős közepén bedöglött az autó. Erre föl bal oldalról mit látok? Rendőrautó közeledik! Mit ne mondjak, nem volt mindegy. Lassítanak, kiszállnak, odajönnek, kérdik mi van? Hát mondom ez! Nem startol be, nem tudom, mitévő legyek. Erre föl, megkértek, hogy üljek be, és kormányozzak, letolták az autót az út szélére, biztonságos helyre. Még megkérdezték, segíthetnek- e valamiben, esetleg valakinek telefonálni. Mivel volt nálam mobil, így erre nem volt szükség.

Másik eset- elfelejtettem az autón a lámpákat bekapcsolni. Mire észbe kaptam, már állított is a rend őre! Elkérte a papírokat, aztán azt mondja- asszonyom ez 43 euró lesz! Na jah! Azt hittem, ott esek ki az autóból. Néz rám, én nyeldestem nagyokat, erre ő megkérdezi- asszonyom van munkája? Mondom sajnos nincs, épp a munkahivatalból jövök. Erre föl elengedte a büntetést, sőt további jó autózást kívánt, de előtte megkért, máskor jobban figyeljek a lámpákra. Ha hiszitek, ha nem, annyira elérzékenyültem, hogy alig bírtam elindulni örömömben.

Történt mindez Szlovákiában, nem is olyan régen.

2012. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lehet még írni.
2012. nov. 22. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak rossz élményeim vannak, főleg az adyligeti iskolájukkal kapcsolatban. A tanárok nagyon bunkók, beképzeltek. Én óva intek mindenkit hogy oda jelentkezzen.
2012. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer külföldön lekéstem az utolsó buszt, elindultam gyalog az autópályán, útközben a rendőr megállított, mondtam, hogy mi a helyzet és hazavitt. :)
2012. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!