Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lép fel egy jobb oldali...

Miért lép fel egy jobb oldali ember mindig támadólag, ha egy vele ellentétes világnézetet valló emberrel "érintkezik"?

Figyelt kérdés
A bal oldaliak v. liberálisok sokkal türelmesebbek a jobb oldaliak hülyeségeivel szemben mint fordítva. Miért? (Szándékosan nem írok pártokat...)
2013. szept. 17. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert olyanok, mint a bika, aki előtt meglengetik a vörös posztót.
2013. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, nekem meg az a tapasztalatom, hogy minden oldalról vannak olyan idióták, akikkel nem tudok mit kezdeni. Ugyanúgy volt jobbikos, fideszes, mszp-s, lmp-s, dk-s, pm-s... Viszont a kérdésed színtiszta provokáció. Én jobboldali beállítottságú vagyok és azzal lépek fel támadólag, aki engem is bánt, vagy provokál. Persze kedv függő. Ha olyan hangulatom van, akkor nem is érdekel, hogy épp melyik baloldali szólogat be... De szerintem marhaság, hogy a politikai nézete szerint valakit rögtön elítélünk. Szerencsére ennyire elvakult nem vagyok, pedig igen radikálisnak mondanám magam, de sikerült kommunikálnom értelmes dk-ssal, fideszessel, pm-ssel, stb. És érdekes, ők nem is náciztak le rögtön, meg nem mondták, hogy mélymagyar vagyok (amúgy mi ez a szó?), meg ultra, meg ilyen hülyeségek.
2013. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!