Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki 2006-ban...

Van itt olyan, aki 2006-ban azért ment ki tüntetni vagy azért támogatta a tüntetést, mert azt remélte, hogy akkora káoszt sikerül kavarni, hogy minimum 1-2 hétig nem kell majd dolgozni meg iskolába járni?

Figyelt kérdés
Mert nekem voltak olyan ismerőseim, akik ezt akarták.

2013. szept. 17. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2006-ban ellenforradalom volt.
2013. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dick Esmen ***** válasza:
Kétlem.
2013. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Igen könnyen lehet, hogy ezt is elakarták érni, mivel nem éppen az eszesebb emberek mentek ki annak idején az utcára (tisztelet a kevés kivételnek). Erőszak, erőszakot szül. Béke veletek!
2013. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lindmayer ***** válasza:

kossuth téren 50-60 ezren voltak ott az első héten(én is ott voltam), de a zavargásokban pár tucat(max 100-150) fő vett részt, és a baloldali média összemosta őket a nagy tömeggel

biztos voltak, de én nem emiatt voltam ott

2013. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam 2006 okt. 23-án a Fidesz gyűlésén (akkor még hittem a Fidesznek sajnos, de ez egy másik történet...) Rengeteg ember volt és hallgattuk a beszédeket, mikor jöttek a hírek, hogy pár száz méterre verik az embereket a rendőrök. Aztán jött a másik fajta hír, hogy nem igaz, a jó fideszes higgadtan hallgassa csak a beszédeket. Na mire közelebb jött a balhé, akkor sipirc volt persze :)
2013. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, csúnya buta neonácik, meg mittudoménmik! A Viktor azzal nem veri a nyálát, hogy ő a tömegbe lövetett volna? Hisz úgy emlékszem pont ő mondta, egy -talán nemzetbiztosnsági ülésen- hogy nem volt elég a rendőrök fellépése. Tehát neki is a vádlottak mellett lenne a helye. Szégyen, hogy a történelmet mindig a győztesek írják! Mint ahogy Szálin több millió áldozata is el van felejtve, most meg -bocsánat a kifejezésért- de 10-12 éves kis ku..ák, akik a szó jelentését se tudja pl, olyanokat rak ki facebookra, hogy "Lopnak a Kulákok." és még lájkolják is a kis hülyék, akinek történetesen a nagyapja kuláknak lett nyilvánítva '52-ben. De amikor ráírok, még ő esik nekem, hogy mit gondolok hogy én neki parancsolgatok, meg hogy ki vagyok én. A nagyapja történetesen a helyi református lelkész vagy hogy hívják. Esperes?. NA az ilyen kis idiótákkal volt akkor is a baj, de azok csak kiabáltak, mert el se bírták volna a macskakövet...
2013. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Ch8XiiGb6hY

Ebbe a videóba, 10:15-től kb 1 percig van erről szó.

2013. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!