Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 5 milliárd forintból holokausz...

5 milliárd forintból holokauszt-emlékhely kialakítása Józsefvárosban?

Figyelt kérdés

[link]


Mi szükségünk nekünk erre? Mért nem kórházat építünk vagy bármi hasznosat belőle? Szerintetek kell ez nekünk?



2013. szept. 19. 23:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
Ötszáz forintot is sokallok ilyesmire.
2013. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
70%
Én roma vagyok, de ez még nekem is szemet szúr. NEM SEMMIK ezek az Izraeliek
2013. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
54%
előző vagyok. direkt hergelik a magyarokat! felháborító! mi joguk van egy idegen országban ilyen tenni ? Ennek a generációnak semmi köze a múltnak! ez olyan, hogy én átmennék a szomszédomban aki utál, oda szarnék az udvarára, mert nekem is az udvaromra szartak a multkor... ez mér több a soknák! azt az 5 milliárdot donorokra, korházakra is fellehetne ajánlani, nem a múltnak szánni! ezek leszarják az embereket csak magukra gondolnak! megis értem, ha nem szeretik ezeket
2013. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
57%
Ezeket csak azért építik, hogy a magyar embernek legyen mit leköpnie.
2013. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
76%

Várom már azt a nyomorultat, aki minden ilyen kérdéshez odaírja, hogy már megint egy holokausztozó kérdés, amit nem zsidó tett fel.


Az persze ne zavarjon minket, hogy már megint 5 milliárdot csesznek el a pénzünkből zsidóimádatra, mert hát ugye nekünk ahhoz a pénzhez semmi közünk, hiszen az zsidó urainkat illeti meg...

2013. szept. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
78%

Az is érdekel, hogy a zsidók vajon mikor fognak nekünk mondjuk Trianon-emlékhelyet emelni vagy valamelyik nagy forradalmunknak, felkelésünknek.


Olyan érzésem van, hogy ebben mi nem fogunk részesülni, de az érdekesen tüsszentő gazdik még azt is megtiltják, hogy mi emeljünk saját magunknak.

2013. szept. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Én is egészen élképesztőnek tartom hogy ilyen nehéz anyagi helyzetben vagyunk és ilyen -már bocsássanak meg- haszontalan dologra fecsérlik a befizetett adó forintjainkat. Ehhez mit szólnak a Fidesz, MSZP, DK szavazók? Még ez is rendben van?
2013. szept. 20. 07:10
 8/51 anonim ***** válasza:
25%

Bezzeg erre van pénz, amikor az egészségügy padlón, és az ország amúgy is romokban (gazdaságilag), de milliárdok van ilyenekre!


Legalább hozzájárulnak?

(Azt hiszem tudom a választ.)

2013. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
64%

" Várom már azt a nyomorultat, aki minden

ilyen kérdéshez odaírja, hogy már megint egy

holokausztozó kérdés, amit nem zsidó tett fel."


Én is, meg a többi olyat is.

Tegnap itt hemzsegtek, de lehet ma is.


Majd ha esnek a válaszok %-ai abból tudni fogjuk. :)

2013. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem baj, ha kajára, egészségügyre, oktatásra, a devizahitelesek megmentésére, munkahelyteremtésre nincs pénz, holokausztozásra mindig legyen, mert különben megharagudnak a főnökök!
2013. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!