Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország szegénységi...

Magyarország szegénységi bizonyítványa hogy a fidesz a legtámogatottabb párt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

Nekem nem fizetnek. De nem is hiszek mindent el a Fidesznek. Viszont mivel mindenki magából indul ki, így felmerülnek a kérdések: a kérdezőt ki fizeti? Mert ugye ha a fideszesek bérkommentelni járnak ide, akkor őt bizony jól megfizetik. Mennyit kaptál például ezért a "fantasztikus" kérdésért?

Meg aztán, aki szerint egy "fideszes" mindent elhisz, amit a "nagyvezére"/"királya"/"tökömtudjamije" mond neki, annak ki a "nagyvezére"/"királya"/"tökömtudjamije"?

2013. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
A Fidesz úgy a legtámogatottabb, hogy van mintegy 55%-nyi szavazásra jogosult, akiről nem tudjuk, kire fog szavazni.
2013. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Miért kell félni a Jobbiktól?Csak egy észérvet kérek,köszi!

-A cigány-

2013. szept. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

"Miért kell félni a Jobbiktól?Csak egy észérvet kérek,köszi! "


Mert felelősségre vonná a bűnözőket és ebbe az előző kormányok tagjait is beleértem.

2013. szept. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Háát,akkor egyszerű vagyok,mint a "főd"(13).Egyébb észérv?

Tudom,háááááttal nem kezdünk mondatot,mielőtt ez lenne az érv.

2013. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Igen. De ha az ún. "baloldal" lenne a legtámogatottabb, az is az lenne, mert semmivel se különbek, ugyanúgy loptak, csaltak, megszorítottak, EU-segget nyaltak.
2013. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Biztos sokan elfelejtették ezt a reklámot:egy magyar találmány,X nemzetközi szabadalom.Kullancseltávolító csipesz.HURRÁÁÁÁ!!!!!!

Ez az előző Fidesz kormány alatt ment,volt értelme?Na,ez a szegénységi bizonyítvány,ez a reklám,ésatöbbi,ami most megy a mi lóvénkból.

2013. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!