Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova lett az a sok jó ateista...

Hova lett az a sok jó ateista a regi Marxista Leninista pártiskolákbol?

Figyelt kérdés
Csak megmaradt egy valahol mutatóba. Nem hinném hogy mindegyik vallásos lett a rendszerváltozás után_

2013. szept. 27. 04:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a kisnyilasból komenyista lett, mikó annak vót itt a zideje, úgy a komenyistábul lett ez-az, mikó annak! :-D
2013. szept. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez tetszett Mr. "10 years after" koszonet :)
2013. szept. 27. 06:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csaladi korben az a tapasztalat,hogy most ok a legajtatosabbak es ki vannak akadva, hogy nem jarnak a gyerekeim hittanra.

A csaladban minel nagyobb kommunista volt valaki, most az a legnagyobb szaju.

2013. szept. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Itt vagyok, csak értelmetlen, meddő vitába feleslegesnek tartom belebonyolódni a hívőkkel. Tiszteletben tartom a világnézetüket, ugyanezt várom el én is tőlük.

Nem voltam Marxista Leninista, nem értem, miért kell ezt az ateizmussal összemosni.

Bizonyára hívő vagy, rátok pedig állítólag a szeretet és megbocsájtás jellemző, nem pedig az epés beszólás.

2013. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt annak,csak más köpönyeg van rajtuk.
2013. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt vannak,csak más köpönyeg van rajtuk.Aki nem érti,az vagy hazudik,vagy simán helye. e=ü
2013. szept. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt mindenki ateista, aki a Marxista-Leninista pártiskolába járt. Többségük azért járt, mert a munkahelye ezt várta el tőle. Sokan akkor is vallásosak voltak.

A rendszerváltás után nagyon sok pártfunkci lett buzgó templomjáró, a Párttitkár felesége, lánya minden héten áldozott.

Megvannak, csak a legtöbb köpönyeget változtatott.

2013. szept. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Barátom, előbb próbálj tájékozódni, mit is tanítottak abban az iskolában. Aztán arról, hogy kik és miért jártak oda.

Ez csak egy kisstílű provokatív kérdés abból a célból, hogy gyűlölködhess kicsit. Hiszen ez neked örömet okoz. Az a helyzet, hogy bizonyos szavak kicsavarása, eltorzítása, hogy bemutathassuk utálatunkat, inkább azt mutatja meg, mennyire fogalma sincs az illetőnek, miről beszél. Hiszen a legtöbb ami kitelik tőle, hogy mondjuk a "kommunista" szót - jelezve megvetését - "komeninyista", vagy "komcsi" szóra cseréli. Ha összeadni, kivonni tudnál (évszámokat), nem is tetted volna fel a kérdést.

2013. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Eszem ágában sem volt "provokalni" vagy "gyűlőlkődni", egyszeruen kivancsi voltam hogy hova lett az a sok ezer "Kovács elvtars" aki egy idoben kiskirályként uralkodott a sajat kis szemetdobjan itt.

Lehet ezzel a kérdéssel egy ideget érintettem nálad ? Nem tudom.

2013. szept. 27. 15:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennél értelmesebb kérdés nem jöhetett volna? Mi az hogy hova lettek? De aki jobban tisztában van a dolgokkal az tudja hogy többen, akik NEM voltak sohase igazi kommunisták, azok lettek a mostani "baloldali"-nak nevezett ál-baloldali söpredék, akik átverik az embereket. Az igaz kommunisták a Magyar Kommunista Munkáspárt-ban vannak, ők nem milliomos tőkés párt, hanem a szegények pártja. És akkor sem volt mindenki ateista, attól hogy az az alap, még nem mindenki az.
2013. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!