Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Október 23. -án zavargások...

Dj.Mouse kérdése:

Ha Október 23. -án zavargások törnének ki, bevetnék az Európai csendőrséget (EUROGENDFOR) a rend helyreállítása érdekében? Megint idegen katonák (csendőrök) tennének rendet? Lásd 1956!?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 09:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hm, a wikipédia cikk alapján eleve nem vagyok biztos benne, hogy nálunk beavatkoznának valaha.


"2007. október 18-án az öt alapító állam létrehozta a velseni szerződést, ezt szokás az Európai Csendőrség alapszerződésének nevezni."


Tehát ez nem egy EU jogi aktus, tehát ha nem vagyunk részesei, velünk sokat nem tehet. De a szerződés szövegét nem találtam meg, ha valaki belinkelné, megköszönném.

2013. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted a mostani magyar(?) nép képes lenne kiverni a törököt?"


A mostani már az usát is képes lenne.

2013. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2%

"El sem tudom képzelni,jelenleg kinek állna érdekében egy hetekig húzódó egymás verése"


Elsősorban a zsidóknak.

2013. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
B..szki 47%-os te minden kommentedben zsidózol? :D
2013. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, ha eddig zavargások voltak, akkor a rend őrei vidáman lőtték könnygázzal a tömeget, nem kell ide külső erő hogy egymásnak essünk.


Az európai csendőrség meg vagy 7 éve létezik, kb 3000-fős létszámából vagy 2000 tartalékos, a maradék 1000-ben meg benne vannak az irodai alkalmazottak is. Szal még csak azt sem lehetne mondani hogy "megszállnának".


Amúgy a kérdés ilyen formájában csak provokáció.

2013. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
10:13: csak szólok, hogy a törököket nem voltunk képesek kiverni, az egy nagy nemzetközi koalíció műve volt. Tanulj történelmet.
2013. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy kacx is említette, ha halomra mészárolnánk a politikai elitet, vagy puccskísérlet zajlana le, akkor beavatkoznának. De akkor viszont nem csak az Eurogendorfot látnánk vendégül, hanem néhány ezer katona a NATO-tól is beérkezne, és a béke szigetének származó Európa érdekében, talán az ENSZ döntő ötöse is megszavazná a beavatkozást.

Az Eurogendorf csak a legkisebb problémánk lenne ez esetben.


Békés demonstrációt meg a hazai cionista bábok is szét tudnak verni, ha úgy adódik, ehhez nem kell az EuG segítsége, meg persze eladni is elég nehéz a dolgot az európai és a globális közvéleménynek.


Nyugodj meg kérdező, se az bankároligarchiák és spekuláns gazemberek által vezérelt nemzetközi csendőrség, sem a kormány által vezérelt egységek nem fogják a kormánykárosultak tüntetésére még a fülüket sem mozgatni. A legrosszabb esetben a CÖF-al odatereltet néhány százezer békemenetelőt, ha nem szándékoznak felégetni Budapestet akkor probléma nélkül élhetnek a tüntetéshez való jogukkal.

2013. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van egy tuti recept: nem kell balhézni október 23-án és kész.


"Megint idegen katonák (csendőrök) tennènek rendet?"


Hát mi nem vagyunk rá képesek. Egyébként ha rendet tesznek, az jó, mert én a rendet szeretem.

2013. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ébresztő, már nem az MSZP van kormányon... Vége az elégedetlenség és a kilátástalanság korszakának. Már nem kell utcára vonulnia senkinek, ugyanis gyakorlatilag nincs miért.
2013. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Csak arra voltam kivàncsi, hogy mennyire tartjátok valószínűnek az Európai Csendőrség beavatkozásàt. Én szvsz. úgy gondolom, hogy nem vagyunk elég egysègesek ès erősek egy "rendszerváltáshoz"! Az Unio pedig nem tolerálná a belső feszültségeket! Bár én màr azon is csodálkoztam, hogy nem vonultak be Görögországba. Úgy látom egyre több állam nyűgnek érzi az Uniós tagságot! Ill. Németország miért nem csatlakozott az Európai Csendőrséghez?
2013. szept. 29. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!