Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pártoktól jelenleg még...

A pártoktól jelenleg még távolságot tartók várhatóan kire fognak szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés

[link]

"A pártoktól távolságot tartók csoportja 44 százalékot tesz ki ebben a hónapban. Közülük 8 százalékra a pártpreferencia eltitkolása jellemző, 6 százaléknyian pedig aktívak, de bizonytalanok abban, hogy mely pártra voksoljanak – állapította meg a szeptember első felében az ország felnőtt lakossága körében végzett kutatása alapján az Ipsos. A cég közlése szerint mindkét csoportnak nagyjából a fele kormányváltást akar, egytizede a kabinet maradását."


Tehát az a 8% és 6% várhatólag melyik pártra fog szavazni leginkább?


2013. szept. 28. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ez is meg fog oszlani, ide is oda is. De még azt is megkaphatod, hogy a baloldalra, mint 2002-ben..."


Igen, ha a baloldal felé hajlanék, arra én se lennék büszke.

2013. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Igen, ha a baloldal felé hajlanék, arra én se lennék büszke."


Ezek szerint te is egyetértesz azzal, hogy a "hallgatók" nagy része baloldali. Ha így van (én olyan 80% esélyt adok neki), a választást ők fogják eldönteni. Egyébként az ilyen fideszes "összeírósdik" után nem csodálom, hogy nem mondják meg, hogy kire szavaznak.

2013. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

akik eltitkolják azok általában baloldaliak pl gyurcsány pártiak,vagy mszp-sek szerintem itt a legnagyobb az eltitkoltak aránya.

jobbikra egyáltalán nem jellemző,hogy eltitkolják,a fideszre sem igazán a sok agymosott zombi büszkén vallja,h fideszes.

szerintem mondjuk épp ezért az eltitkolás miatt lesz meg Fletónak az 5%

2013. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazából nem az lenne a lényeg, hogy ez mindenkinek magánügye? Azért titkos a választójog. Attól még, mert valaki húszezerszer leírja, hogy fideszre szavaz, attól még csak egyszer teszi le a voksát a fülkében, mikor eljön az ideje. Akit nem a csordaszellem hajt, hanem tényleg beveszi, hogy ez demokrácia, és szilárd politikai álláspontja van, az nem érdeklődik folyton, hogy kire ki fog szavazni.
2013. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
A hallgatók körében a legnépszerűbb párt a Jobbik!Szóval nem értem az előttem hozzászólót hogy milyen baloldalról beszél?:DDDD én nem vagyok bizonytalan 1000% hogy a Jobbikra szavazok,a családom is és a baráti társaságom 100%-a!Nekem és nekünk elégvolt a 23év majd jövőre jobb lesz dumájából de akinek az tetszik az kajálja csak tovább!:D
2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!