Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan zsidó ember,...

Macungo kérdése:

Van itt olyan zsidó ember, aki szeret magyarországon élni és nem tartja kirekesztőnek a magyar embereket, illetve az országot?

Figyelt kérdés
Amennyiben jelentkezik ilyen ember az is érdekelne, hogy ismer-e olyan zsidó embert, aki fél és kirekesztőnek tartja hazánkat, illetve atrocitás érte zsidó származása miatt...

2013. okt. 2. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A városunk legtisztességesebb és legjobb műszaki cikkeket áruló kereskedője zsidó! De soha nem hallottam, hogy valaki is sértegette volna.
2013. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: Honnét veszed, hogy ő zsidó?
2013. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én ismerek egy zsidó nőt , aki ilyen, baráti viszonyom van vele.


Élt Izraelben is egy darabig ,de nem tudta megszokni, nem érezte magát otthon.Azt mondta ott is kiállt sokszor a magyarokért , amikor valami rosszat mondtak az országról vagy a népről.

Ő teljesen megérti, hogy sok magyar nem szereti a zsidókat vagy fél tőlük , ő maga sem szívleli a zsidóság bizonyos köreit.

Magyarországon sosem érezte magát veszélyben.

2013. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"A városunk legtisztességesebb és legjobb műszaki cikkeket áruló kereskedője zsidó! De soha nem hallottam, hogy valaki is sértegette volna."


Szerintem vannak némi szövegértelmezési problémáid. Javaslom olvasd újra a kérdést!

2013. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

"Én ismerek egy zsidó nőt , aki ilyen, baráti viszonyom van vele.


Élt Izraelben is egy darabig ,de nem tudta megszokni, nem érezte magát otthon.Azt mondta ott is kiállt sokszor a magyarokért , amikor valami rosszat mondtak az országról vagy a népről.

Ő teljesen megérti, hogy sok magyar nem szereti a zsidókat vagy fél tőlük , ő maga sem szívleli a zsidóság bizonyos köreit.

Magyarországon sosem érezte magát veszélyben."


Pontosan erről van szó. És tudod miért? Mert magyarok által veszélyeztetett zsidó még soha nem élt a Földön. Zsidók által veszélyeztetett magyar már annál több.

2013. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Már megint egy zsidózós kérdés egy szélsőjobbostól.


Nektek ezen kívül amúgy van életetek? Van véleményetek másról is? Mondjuk művészetekről, költőkről, utazásról, étkezésről meg úgy általában olyan dolgokról, amikbe fizikai lehetetlenség a nemzetrontó zsidóbolsevikberálisgányokat belekeverni?


De a média az, ami undorító módon lenyomja a torkotokon a témát és sehogy se lehet tőle szabadulni, ugye? :)

2013. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy Izrael mindent megtesz, hogy odacsábítsa a nagyon kicsit is zsidó származású embereket, aki ma Magyarországon zsidónak vallja magát, többnyire szereti az országot. Ha nem így lenne, már nem élne itt.


Személyesen hetet ismerek, de lehet, hogy többet, csak nem tudom róluk, hogy zsidók.

2013. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

18:12


Igen van életem képzeld család meló barátok és a költészetre visszatérve az egyik kedvenc költőm Radnóti Miklós és a legkedvesebb verse számomra a Nem tudhatom..


Godolom náci vagyok mert szeretném tudni legalább egy zsidó ember véleményét az országról...

2013. okt. 2. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
A zsidónak az az igazság, amiben jó neki.
2013. okt. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Soxor mondtam már, szó sincs arról, hogy "a magyar embereket" tartanánk kirekesztőnek. Van egy - remélhetõleg továbbra is elenyészõ - kisebbség, amely viszont nagyon hangos, ezért feltünõ.


Ismerek olyat aki fél, olyat is, akit atrocitás ért.

Ezzel együtt az említett kisebbség a ki nem sz@rja le kategóriába tartozik, csak rossz érzés, ha olyan alak jön szembe az utcán, aki azt váltja ki belõlem, hogy õt ki nem sz@rja le.


"Izrael mindent megtesz, hogy odacsábítsa a nagyon kicsit is zsidó származású embereket"


Ez így azért túlzás. Igaz, elég egy zsidó nagyszülõ ( ha nem volt közben vallásváltoztatás ), de van interjú. Egyébként pedig fõként az angolajkúakat csábítja.


Még valami: sok munkahelyen több nyelven ( héber, orosz, angol, francia, stb ) ki van írva: "itt nem elég, hogy zsidó vagy, itt dolgozni is kell". Sokan ezt nem tudják megszokni.


"magyarok által veszélyeztetett zsidó még soha nem élt a Földön"


Legfeljebb talán az a 25 ezer, akiket 1941-ben Kamenyec Podolszkijba deportáltak, ahol ( igaz, nem magyarok, hanem az SS ) tömegsírba lõtték õket.


Meg az a kb 440 ezer, akiket 1944-ben szállítottak Auschwitzba.


Meg az a kb 240, akiket 1945 januárjában Budán három intézményben ( maros utcai kórház, városmajor utcai szeretetotthon, Bíó Dániel kórház ) gyilkoltak meg brutális kegyetlenséggel ( magyar nyilasok ).


Igaz, õk nem sokáig éltek.

2013. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!