Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire fogtok szavazni...

Ti kire fogtok szavazni és/vagy kire nem a választáson, és miért?

Figyelt kérdés

Most Bajnai ezzel a Dopemenes jelenettel szerintem elásta magát, úgy látszik, nincs egy értelmes ellenzéki se, de a kormány-2/3 se lenne jó, ha maradna.


Mit lehet tenni? Megint nyomor lesz a következő 4 év is?

Mit tehet az, akinek egyik párt se szimpatikus, de változtatni akar?



2013. okt. 7. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Senkire! Mert utálom mindet, mint a sz*rt! :(
2013. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dick Esmen ***** válasza:
78%
A fideszre biztos nem.
2013. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Tenni egyet lehet. Korábban is, most is, és a jövőben is. Gondolkodni. Elég sok minden ki tud derülni akkor.
2013. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ozmium42 ***** válasza:
31%
Egyikre sem, mert bojkottálom a jelenlegi választási rendszert. Ha valamelyik baloldali pártocska veszélyesen felzárkózna az esélyesebb jobboldali párthoz, akkor tűzoltásként elmennék a jobboldali pártra szavazni. Talán.
2013. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
A családom,barátaim és én is a Jobbikra fogunk szavazni,mert nincs más alternatíva!a baloldal az idegen szívű soha nem minket szolgáltak és soha nem is fognak!Ha nem hiszitek ott a google...a fideszben is csalódtam,igaz rájuk egyszer szavaztam...de aki nekem egyszer hazudik az örökre elásta magát!Nem érdekel hogy be ismerte megbánta stb...nem eszem meg:DDD
2013. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
sajnos annyira lényegtelen már, mintha azon kellene gondolkozni, hogy a szar melyik végéről kezdve a finomabb
2013. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

Megtapasztalhattátok az elmúlt 20 évben mire képes az mszp, fidesz stb. Ezek után azthiszem nem kérdés. Bajnai is ehhez a körhöz tartozik. Sajnos ezt a 30-35 alattiak nem tudják. Kérdezzétek meg a szüleiteket...


Sajnos el lett hitetve az emberekkel hogy van mszp meg fidesz és ebből lehet választani.


A nyuggerek meg azthiszik mszp az isten mert milyen jó volt 1970-ben. De nem kapcsolnak hogy mi történt az elmúlt 20 évben mert "jó" nevelést kaptak.


Nézzetek Álmos Király Tévét és tanulhattok pár dolgot.


Vannak benne unalmasabb részek is és sajnos bizonyos okfejtések az átlag embernek érthetetlenek mert műveletlenek vagyunk. Én is. Ezt kaptuk az iskolától. És a helyzet csak roszabbodik.

2013. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
abszolút egyetértek a 7. el nem tudom ki pontoz le de nem élt át sok mindent vagy túl ostoba hogy észrevegye mi folyik körülötte
2013. okt. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy közeledik a kampány, egyre több ilyen kérdés fog érkezni.
2013. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fidesz vagy jobbik. Amelyik kevesebb ingyenpenz ígér,arra szavazok mert az nem hazudik.
2013. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!