Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tudja ezekre a választ a...

Ki tudja ezekre a választ a tanárokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szal egyrészt, h mi ez az egész, h ezen az oldalon a tanárok állítják, h ők mekkora áldozatok, h nyáron két hónapra kötelezően el kell menniük szabira.

Persze ilyenkor jön a rizsa, h egész augusztusban már bent vannak.

Mit csinálnak?

Egy átlagos középiskolában van vagy 30 tanár, mit tudnak egy hónapon keresztül csinálni?

A másik meg ez a felkészülős rinya.

Nem vagytok tisztában a szorzótáblával vagy Petőfivel?

Ugyan azt a 4 tankönyvet kell oktatni évről-évre, egyszerre akár 3 osztálynak is, mivel egyszerre haladnak.

Akkor miről beszélünk?

Persze mikor ezt feldobom akkor a fele eltűnik, a másik fele meg neki áll személyeskedni...

Szánalom a köbön, aztán ők tartják magukat értelmiséginek...



2013. okt. 7. 20:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Mi értelme ennek, hogy naponta megkérdezed. Minek írjon az ember bármit is ha nem vagy képes felfogni.

Ja és nem vagyok tanár.

2013. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

És miért fáj neked az hogy 1 hónappal több szabadságuk van mint másoknak?


És ha ennyire irigyled miért nem mentél tanárnak diplomával havi 120 ezret keresni?


Aztán élj meg ennyiből....


Tegyük hozzá hogy tanár és tanár között is különbség van mert van akiknek folyamatosan képezni kell magát és simán munkával töltik azt az időt is amit te annyira irigyelsz tőlük.

2013. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Tudnátok arra a kérdésre is válaszolni, h mit csinálnak bent annyian augusztusban?

Meg miből kell napi 2 óra hosszát készülni???

2013. okt. 7. 21:04
 4/24 anonim válasza:
59%

Augusztusban 21-22től dolgoznak a tanárok. Amiről soha nem beszélnek h van egy halom adminisztratív munkájuk. Tanterv, új tanterv, új könyvek, stb..

Jelenleg például aki általánosban tanít bent van 8-16ig. Végig órát v egyéb szakköröket tart. DE!! Ebben még nincs benne a dolgozat javítás, az adminisztráció (E-napló, sima napló, külön napló a szakkörökről stb..)

Nyáron tehát van szabadságuk ami júl1-aug21 illetve az évközi szünetek többsége is szabadság nekik.

2013. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 bumbi02 ***** válasza:
72%
Dolgozatokat összeállítani, dolgozatokat kijavítani, tantervet az adott osztályra igazítani (pl egy olyan osztályban, ahol csak olyan értelmi színvonalúak vannak, mint te, ott jóval lassabban lehet csak haladni), ha igényesebb a tanár,akkor egy-egy érdekességet hozzákészíteni a tananyaghoz, esetleg prezentációt készíteni... Hidd el, összejön nekik is a heti 40 óra... De ha úgy gondolod hogy könnyű, hát kérlek, menj tanárnak..: ) Nyitott az út, csak előbb az érettségiig juss el..
2013. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Mindössze ezek a feladatai vannak egy tanárnak nyáron, amikor szerinted nem csinál semmit:

[link]


Napi 2 órát pedig arra készül, hogy a hozzád hasonlókat el tudja viseli, és még az idétlen kérdéseikre is lehetőleg jó válaszokat tudjon adni. Az a kis tananyag, és naprakészség emellett már szinte semmi.

2013. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Erről beszélek, a hatalmas értelmiség már kezdi is a személyeskedést.

Ne röhögtessetek már a prezentációval meg a többivel, egyszer megcsinálja aztán jónapot.

Naplóba is óra előtt fél perc bejegyezni aztán cső.

Most komolyan be akarjátok adni, h minden óra előtt 2órát készül?

Elég béna tanár lehet, ha annyit kell készülnie, h tudja, 2*2 az 4.

Annak meg örülök, h kiderült, h nem aug 1-től vannak bent, hanem csak 21-től, ami plusz 3 hét:)

Mert hát ugye eddig az ment, h egész aug-ban bent vannak.

Nehéz szülés volt.

Az meg szintén nevetséges, h 30 ember 10 nap alatt nem végez x diák adminisztrációs munkájával csak nagy nehezen....

Jah és nem megyek tanárnak, ahogy mondtam:

Nevetségesnek tartom a hisztijüket....

2013. okt. 7. 21:33
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ezért mondtam, hogy felesleges neked bármit írni mert nem vagy képes felfogni csak a hülyeséget hajtod.

Ne izgulj nem is vennének fel tanárnak.

2013. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha te vezetnéd ezt az országot, szerintem itt kőkorszak lenne, kőből készült kocsikkal mennénk, amit a lábunkkal hajtunk és úgy csajoznánk, hogy leütnénk a kiszemeltet és bevinnénk a barlangunkba egy menetre, majd utána a pusztára megszüli a gyereket az asszony.


Nőjj fel, vagy ne, de ha az utóbbi, akkor maradj csendben, értve? Köszönöm. Ha pedig nem érted, akkor lődd fejbe magad, vagy add el a szerveidet. Atyám, hogy milyen emberek élnek itt...

2013. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Jaj látom az önérzeteteknek rosszat tett, h valaki nem sír veletek a két hónapos szabi miatt:)

Ne haragudjatok, h nem tudom átérezni, h milyen szar is július elejétől aug végéig otthon lenni.

Sajnálom, nem is értem, h bírjátok...

2013. okt. 7. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!