Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a szülők nem...

Mért van az hogy a szülők nem hisznek a 16 éves lányuknak, a tanárokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha eddig sosem okozott csalódást a gyerek de most megbukik valamilyen tantárgyból,és tényleg a tanár a hibás mert a fél osztály bukik, és a tanár is lefogják cserélni, akkor a szülők ezek után mért nem hiszik el hogy tényleg a tanár hibája...?

És egyébként annak mi értelme hogy a gyerektől megvonnak dolgokat...attól még nem fog jobban tanulni


2011. jan. 4. 20:39
 1/3 anonim válasza:
69%

mert mint a legtöbb gyerek bepróbálkoztak már elötte olyan dolgokkal hogy "jaaajjj egyest kaptam... :( DE!!! a tanár hibája"

és ezt ha nem is midnen alkalommal amikor jött a karó hanem minden második alkalommal, már azért is... :/

ez egy nagy hátránya annak hogy egyfolytában bepróbálkoznak a 'gyerekek'/tizenévesek ;)

2011. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az is benne van a pakliban, hogy sok szülő magából indul ki. A szülők sem voltak szentek ugyanis :) Amikor én mondtam anyámnak, hogy "de mindenki egyest kapott, mert direkt olyat íratott a tanár, hogy senkié ne legyen jó", akkor nem hitte el, pedig így volt. Aztán egyik szülőin a többi gyerek szülei is mondták, hogy az ő gyerekük is egyest kapott, és tényleg mindenkié, na akkor elhitte, hogy szivatni akart mindenkit a tanár. Évekkel később mamám előtt említettem meg az esetet, és erre elkezdett nevetni, hogy "Jaj, anyádtól is hányszor hallottam már ezt a mindenkinek egyes lett - szöveget" :D
2011. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Talán azért, mert legtöbb szülő is járt már hasonló cipőben. Már Karinthy is megírta az elmúlt évezredben...

Ez tetszik:

"és a tanár is le fogják cserélni."

Ügyi vagy. Miből fogsz bukni? Csak nem tesiből?

2011. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!