Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A svábok hogyan viszonyulnak...

A svábok hogyan viszonyulnak Hitlerhez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 13:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

A normálisak úgy, mint a normális nem svábok.


A nemnormálisak úgy, mint egy átlag Jobbik szavazó.


Mindegy, hogy sváb vagy nem sváb az illető. Ha a magyarokat még az sem akadályozza meg a Hitler-imádatban, hogy halomra gyilkták a németek a magyarokat a világháborúban Hitler utasítására, sőt hazánkat megszállták, stb., akkor nem értem van-e bármi, aki bárkit is zavarna? Ha valaki elég buta, akkor élteti Hitlert, mindegy, milyen nemzetiségű.

2013. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Német származású vagyok, igaz nem sváb.


Nekem rossz véleményem van Hitlerről ,a sok rossz döntése miatt elvesztettük a háborút.

Emellett, miatta szenved egész Európa most.


Mesterségesen tönkreteszik az európaiak nemzeti indentitását.

2013. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
én sváb nemzetiségű vagyok, úgy ítélem meg, mint az átlag egészséges gondolkodású ember, egy diktátor, aki romba döntette a hazáját, és mások hazáját, rengeteg ember halt meg miatta, Kelet-Európára szabadította a szovjet fennhatóságot, pusztítást, szenvedést okozott
2013. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Származisálag sváb vagyok, mindkét szülőm sváb, de ennek az egésznek semmi jelentősége, nem érzem magam kicsit se németnek és nem befolyásolja semmilyen mértékben a Hitlerhez való hozzáállásomat sem.
2013. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Èn csak Hitler hazájához szolnék hozzá, aki azt gondolja németországból származott az olvasson utánna , hogy hol is született Hitler.
2013. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Részben vagyok sváb, és úgy vélem, Hitler egy csöppet túltolta.
2013. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Félig vagyok sváb, és nekem kimondottan ellenszenves Hitler, az elhibázott döntései miatt. Helyrehozta végül is Németországot az első világháború után, de az azt követő időszakban mindent elrontott.
2013. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

"A nemnormálisak úgy, mint egy átlag Jobbik szavazó. "


Ettől nagyobb ostobaságot még nem olvastam ma, pedig én is csak egy átlag Jobbikos félsváb vagyok.

2013. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi!

Új fogorvosom van,és csak azért kérdezem ezt,mert tudom hogy ő sváb származású,és ha megyek akkor inkább minden cm tetoválást eltakarok magamon :D

2013. okt. 10. 13:35
 10/19 anonim ***** válasza:

"Helyrehozta végül is Németországot az első világháború után, de az azt követő időszakban mindent elrontott."


Már mit hozott volna helyre? A német gazdaság elsődleges fókusza a háború volt, amelyeket részben egyébként csalásokkal és hamis pénzzel is finanszíroztak. A munkahelyi ügyekben lusta volt, napi 2-3 órát foglalkozott jobb esetben a közügyekkel, ellenben a kávézókban, puccos helyeken előszeretettel italozgatott gazdag gyárosokkal, és főleg gazdag nőkkel, akikkel még le sem volt hajlandó feküdni, ellenben a pénzügyi támogatásaikat elfogadta. Az adóhivatalnál elintéztette, hogy személyesen Ő soha ne legyen felelősségre vonható adófizetés elmulasztása miatt, amikor kiértkezett hozzá minden idők legnagyobb német adótartozásáról értesítő levele. A pártpénzekből, a háborús gyáraktól és a gazdag nőktől kapott kenőpénzekből marha gyorsan felépítette, de adódt egy pfenninget sem fizetett. Nagy nyilvánosság előtt lemondott kancellári fizetéséről, hiszen Ő a "nép gyermeke", aki szerény életmódot él, amit fiatalkori éhezése során tanult meg. Ez nem fedte a valóságot, ugyanis anyjától busás vagyont örökölt, amiből évekig bérelt egy hatalmas lakást, miközben munka nélkül tengődött és a kávéházakat, operákat járta. Mellesleg a kancellári fizetéséről ugyan lemondott, de azt nem verte nagy dobra, hogy egyéb állami juttatásai akkor már sokszorosan meghaladták a kancellári fizetést, sőt, 1 év leteltével a nyilvánosság tájékoztatása nélkül ismét elkezdte felvenni a kancellári fizetést is.

2013. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!