Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai párt a...

Imre Pál kérdése:

Melyik politikai párt a legjobb? Bérkommentelők hozzászólásait várom elsősorban.

Figyelt kérdés

Azt szeretném itt most látni ahogyan, néhány tucat bérkommentelő összecsap egymással.


Minél kimerítőbb, és részletesebb indoklásokat, és ellenreakciókat várnék mindenkitől.


Köszönöm.



2013. okt. 10. 19:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
78%

"Az is tetszik, hogy a kormány jobban meri kritizálni az EU-t , oda mer sózni a bankoknak , multicégeknek. "


Hagyjál már! Ez a kormány úgy nyalja a multik és bankok hátulját, hogy már bokáig ér a nyelvük.

2013. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
67%

Orbán épp itt sóz oda a mercinek :D


[link]

2013. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
70%

"Az is tetszik, hogy a kormány jobban meri kritizálni az EU-t , oda mer sózni a bankoknak , multicégeknek. "

Idén közel 10 Multi jött ide, vagy jön ide...jaj de buta vagy.

Plusz a stratégia megállapodások a multikkal mint az MS...


Nagy a sötétség a fejekben...


Ja a bankoknak úgy oda sózott, hogy a 5x-re emelkedett bankköltségek. NApi 10 kérdést írnak ki, hogy hol ólcsobb bankolni.

Kérlek írd le még a rezsi csökkentést is:D

2013. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%
És arról még nem is beszéltünk, hogy átírták a munka törvénykönyvét a dolgozók rovására. Ezzel is jól odasózott a multiknak.
2013. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
77%
Hát még az egykulcsos adóval, amely csak a szegényeket sújtja, hogy odasózott a multiknak.
2013. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
36%

Igen még a rezsicsökkentést kihagytam.

Nem baj.


Már csak az MSZP-t kellene betiltani, a Jobbikot meg átállítani a mi oldalunkra és rendeletei kormányzást csinálni.


Éljen a Fidesz , éljen a haza!

2013. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

"Jövőre pedig már lesz gazdasági növekedés is"


Biztosan jó kereshetsz vele, az ilyen hozzászólást valóban jól meg kell fizetni!

2013. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
54%

Most per pillanat a Fidesznél vagyok bérkommentelő. Eleinte órabért kaptam, már teljesítményre dolgozom. Általában 50-100 forint között mozog az alap csomag kommentenként. Ebben benne van extraként a 'rezsicsökkentés' kártya. Aztán van a támogatói csomag, az kommentenként 400-500 ft. Abban már hevesen vitatkozni kezdek egy kommentelővel aki nem fideszes és 4x játszom ki a rezsicsökkentés és halál az EU-ra kártyát aztán megfűszerezem egy nem leszünk gyarmattal is. Van még a gyémánt csomag, jelenleg ebben mozgok az olyan 7-800 forint szokott lenni. Ebben már mondok egy darab észérvet hogy miért jó a Fidesz. Hát mit ne mondjak, mostanában nem keresem magam halálra... Amúgy most asszem indítottak egy OKJ-s bérkommentelő képzést valahol Baján. Várunk szeretettel!

....

Amúgy tudtad hogy a Fidesz csökkentette a rezsit? Szerintem tök menő! I luv Fidesz.

2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
34%

"3.-nak.

Megkérdezhetem hogy hány forintot kapsz hozzászólásonként.

Egyszerűen csak kíváncsi vagyok."


És te mennyi sékelt?:)

2013. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

19.-nek

Mi az a sékel?

2013. okt. 10. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!