Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb viselkedés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb viselkedés ilyen helyzetben? Lányoktól kérdem elsősorban.

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem,mivel nem vagyok egy érzelmes típus, ez által nem is mutattam ki semmit felé.Így hirtelen is jött ez a szakítás. Annyit mondott,hogy "nem tudom mit is akarsz,azt sem tudom kivagy nem bírom tovább,az a baj megkeseredtem" Hiába mondtam neki,hogy én szeretem,nem hitte el. Sírva átölelt, és azt kérte hogy ha egy kicsit is szeretem hagyjam békén,nem akar többet szenvedni. Ez olyan hirtelen jött nekem,hogy akkor nem tudtam lereagálni.Beszélünk telefonon folyamatosan, de csak átlagos dolgokról,érzem a hangsúlyából,hogy szarul van. MI a legjobb viselkedés? Éreztessem én is hogy ebbe azért én is kikészültem,és nagyon hiányzik. Vagy nem tudom,legyek szikla és csak hallgassak. Lányok ti tudjátok mi a legjobb ilyenkor. Én azt akarom,hogy ő boldog legyen. Most velem vagy nélkülem az lényegtelen.
2013. márc. 24. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt várnám, hogy legalább ebben a helyzetben mutasd ki, hogy érzelmes is tudsz lenni és téged is megviselt ez a dolog és nagyon szereted őt stb. Ez a "ha szeretsz, békén hagysz" szöveg egy csapda. Valójában ilyenkor pont azt várjuk, hogy sokkal többet foglalkozzanak velünk. :) Ne kérdezd, miért van így, a lányokat nem megérteni kell, csak szeretni.
2013. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutasd ki neki, hogy mennyire szereted! Ne hagyd békén, ez tényleg csak csapda, azt akarja megtudni, hogy mennyit is jelent neked.
2013. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen így akar rávenni az érzelmességre, amit sehogy nem tudott elérni. Na hát sikerült, de azon gondolkozz el, lehet hogy most majd rád tör az érzelemroham és ő ezen megörülve újra össze jön veled, na de szerinted jó lesz neki? Ki tudod elégíteni az igényét? Ha nem vagy romantikus típusú pasi, megint szenvedés lesz a vége.
2013. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. márc. 24. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éreztesd vele, hogy szereted, nagyon hiányzik, stb. Mondd meg, hogy igyekszel megváltozni, de nem akarod hogy így legyen vége, hiszen szeretitek egymást, stb... Csak mondd ki a dolgokat, amit érzel! Biztos, hogy ő is folytatná, csak arra vár, hogy lépj és küzdj a kapcsolatotokért. Kérdezd meg, mik estek neki ennyire rosszul, hallgasd meg. Egy kis törődéssel és gyengédséggel szerintem simán helyre lehet hozni a dolgokat :)

19/L

2013. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem várnék semmit. dobott. nem? ennyi.....
2013. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első körben próbálnék alkalmat keresni arra, hogy elmagyarázzam neki, hogy miért voltam ilyen hideg... Ha egy ember képtelen az érzelmei kimutatására az egy bizonyos fokig nem gond, de egy idő után eszméletlenül bántó tud lenni, nekem is volt ilyenben részem. Én roppant bújós vagyok, vágyom a simogatásra, az érintésekre, nagyon fáj az, ha a párod ezt nem, vagy csak kérésre képes megadni. Olyan mintha ő nem is érezne semmit irántam, úgy kell kicsikarni minden szeretet belőle. Megértem a barátnődet abszolút és téged is, mert nem feltétlenül születik a szeretet kimutatásának képességével mindenki. :)

Tehát első lépésként keress alkalmat arra, hogy elmondhasd neki miért vagy olyan amilyen... Ezután mondd el neki, hogy szereted őt és nem akarod elveszíteni, megvisel amit mondott, ha adna mégegy esélyt igyekeznél jobban kedvére tenni, stb. Ezután a döntés a kezében van. Ha egyértelmű elutasítást kapsz, akkor hagyd. Ha már csak egy kis hezitálás is van, akkor kezdj teperni ezerrel. Keresd, érdeklődj a hogy léte felől, lepd meg apróságokkal, hozz fel apróságokat, hogy mit szerettél benne a kapcsolatotok alatt, blabla... Hódítsd vissza! :)

2013. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!