Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai párt a...

Imre Pál kérdése:

Melyik politikai párt a legjobb? Bérkommentelők hozzászólásait várom elsősorban.

Figyelt kérdés

Azt szeretném itt most látni ahogyan, néhány tucat bérkommentelő összecsap egymással.


Minél kimerítőbb, és részletesebb indoklásokat, és ellenreakciókat várnék mindenkitől.


Köszönöm.



2013. okt. 10. 19:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
49%
Kedves kérdező, szerintem azért nem érted mi a sékel jelentése ebben az esetben, mert Izraelben a magyar nyelvtanárok nem tudják tartani a lépést a magyar fiatalság nyelvi kreativitásával, ezért csak az alap magyart tanították meg neked és fajtársaidnak! Egyet se aggódj barátom, idővel majd belejössz :)
2013. okt. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Magyar ember vagyok nyugalom.

Csak azt nem értem hogy honnan szeditek ezt a zsidó, izrael, sékel, marhaságot, velem kapcsolatban.

2013. okt. 11. 00:58
 33/39 Shai-Hulud ***** válasza:
67%

Ugyan már, ne vedd magadra, csak ismét egy jó alkalom volt arra, hogy zsidózhassanak egy kicsit....

Nem neked szólt, csak hát valahol ki kell élniük az infantilizmusukat is.

2013. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
34%
31. vagyok... Meg lehet nézni a válaszomban hogy én hányszor, majd a sajátjaitokban hogy ti hányszor zsidóztatok :P
2013. okt. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
6%
JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK JOBBIK és végül, de nem utolsó sorban JOBBIK!
2013. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
58%
Bármi csak ne jobbik.
2013. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Hát igen, tapasztaljuk is rendesen hogy milyen jó nekünk hogy a "bármi és nem a Jobbik" vezeti egy ideje az országot!

Irigyek is ránk a többi EU-s tagok...

2013. okt. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
NÉZZÉTEK VÉGIG ÉS RÁJÖTTÖK, HOGY HOGYAN MŰKÖDI A VILÁG http://www.youtube.com/watch?v=mL24u9u0Y3k
2013. dec. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Shai-Hulud ***** válasza:

@05:17

És ezt pont Drábiktól akarod megtudni?

Te szegény! :D

De remélem, még kinövöd...

2013. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!