Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baján semmi se változik?...

Baján semmi se változik? Ugyanúgy szállítják kisbusszal az embereket. Illetve annyi változott, hogy most már a fidesz megfigyelőemberei is ott vannak egész nap.

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 13. 12:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Szépen megfogalmazva


A korai időpont és a zord időjárás, a horrorfilmbe illő köd ellenére a bajai 32-es körzet lakói már hajnalok hajnalán igen lelkesen szavaznak. Fél nyolc előtt pár perccel gördült be a szavazóhelyiség elé például egy fehér autó, melyből három öntudatos fiatal állampolgár szállt ki, hogy a demokrácia ünnepén megtegyék kötelességüket. A sofőr kint maradt a kocsiban, ott várta őket, amíg végeznek. Gondoljunk bele, milyen jó lehet, ha az embernek egy ilyen barátja van! Bár ő nyilvánvalóan nem itt szavaz, de társai kedvéért mégis felhúzza legjobb sportmelegítőjét vasárnap kora reggel, és a pocsék látási viszonyokkal dacolva volán mögé ül, hogy tegyen nekik egy önzetlen szívességet. Több ilyen, a demokrácia iránt elkötelezett fiatal kellene az országba!

2013. okt. 13. 12:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Baján lakom, de se zord időt, se rossz látási körülmények nincsenek. Bár hűvös van, de süt a nap és egész jó őszies idő van (reggel is ez volt).

És bár nem egy 150 ezres lakosú város, de itt se áll meg az élet csak mert vasárnap van.

Én is korán keltem ma és több ezer bajai lakossal együtt kimentem a piacra. Az árusok közül sokan hajnali 5kor kint voltak. De aki nem árul azok is kimennek 7re.

Na most akkor erről írjanak valami összeesküvés elméletet.


Értem én, hogy zs.index és, hogy csak azok mennek újságírónak akik semmi máshoz nem értenek, de marhaságokat nem kellene összeírni mert sok olyan barom van aki beveszi.

2013. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 12:46


Bocsi de baja nagy város. És akármilyen furcsa is neked 1 városon belül eltérhet az idő. Én egy jóval kisebb városban lakok, de itt van olyan amikor mész 10 métert és a ködből a napos időbe kerültem. Nem egységes az idő, úgy mint az országban se. Van amikor esik a város egyik részén és a másikon nem. Sőt ez fokozottan igaz reggel ilyen esős időben. Ugyanabban a megyében vagyunk. Aúgy a videóval kapcsolatban, nem tudok másról ahol szavazás van, de nézd meg a videót rajta van az idő és a szavazókörzet. Biztos ők vittek oda ködöt.

2013. okt. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!