Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tu. D valaki bizonyítékot...

Tu. D valaki bizonyítékot mutatni arra, hogy az alábbi személyek valóban zsidó származásúak lennének?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc

Bajnai Gordon

Váncsa István

Verebes István


Bill Gates


aki tud az mondjon még, nekem nem jut eszembe több.

félreértés ne essék, egyiket se pártolom, sőt jobbik szavazó leszek valszeg, de ez az állandó zsidózást rohadtul idegesít már. Egyszerűen gyerekes, nevetséges lezsidózni mindenkit meg ez a baromság, h jönnek a zsidók és magyarország zsidó gyarmat, stb...


2009. nov. 10. 19:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kicsit ellentétesen gondolkozol. A kiírásom épp nem a "zsidógyűlöletet" sugalta, így hülyeség amit mondasz.


mellesleg, azt tudom, hogy volt fidesz, volt mszp és egyiket sem akarom. te talán ő közötük jól éreznéd magad?

2009. nov. 10. 20:57
 12/25 anonim ***** válasza:
23%

A NEM kizárólag vallási ill. genetikai alapon lezsidózott zsidókat én elnevezném parazitáknak....

Így könnyebb a megkülönböztetés...

2009. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
te se válaszoltál értelmesen. nem ez volt a kérdés. utálod a zsidókat, de te is csak fújod amit másoktól hallasz, amúgy semmi alapot nem tudsz mutatni, hogy mi miért.
2009. nov. 10. 21:28
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

Elmúltam 70 éves, de sohasem éreztem, hogy a zsidók rosszabbak lennének másoknál.Sőt, sok mindent lehet tőlük tanulni, ami az ország, és polgárai számára hasznos lehet


Ha kérhetlek , mondj már néhány dolgot. Mit is tanulhatnánk tőlük?

2009. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

21:21-es vagyok


Te sem lehetsz valami értelmes, ha ennyire nem érted, mit írtam.

Éppenhogy NEM azt írtam, hogy utálom a zsidókat!

Képzeld a férjem és a legjobb barátnőm is zsidó! A normális emberekkel semmi bajom nincs! Tojok a származásra!


Azokról beszélek, akik szétcseszik az országot, lopnak, csalnak, hazudnak. Talán tudsz te is felsorolni erre néhány pl. politikust.

Hallok én is minden nap zsidózást bőven. S nekem is az a bajom ezzel, hogy így lebagatelizálják zsidókra a sok szart. Éppen ezért neveznék minden olyan barmot, akire csak könnyedén ráfogják, hogy zsidó, parazitának (tök mindegy, hogy valójában az-e vagy sem)!. Parazita, mert ártanak az országnak! Értve vagyok?

2009. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

jah értem, oks, félreolvastam.

viszont annyiban nincs igazad, hogy nem minden lezsidózó parazita.


mindenkire rámondják, hogy zsidó, aki gazdagabb.

2009. nov. 10. 22:46
 17/25 A kérdező kommentje:
noh de, idáig hányan válaszoltak a kérdésemre? most akkor mi van?
2009. nov. 10. 22:47
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Elmúltam 70 éves, de sohasem éreztem, hogy a zsidók rosszabbak lennének másoknál.Sőt, sok mindent lehet tőlük tanulni, ami az ország, és polgárai számára hasznos lehet


Ha kérhetlek , mondj már néhány dolgot. Mit is tanulhatnánk tőlük?



Mondjuk az összefogást. Azt hogy, nem másra mutogatással cseszik az időt és energiát, hanem ha valamit el akarnak érni, azért tesznek is. Hogy Izrael a világ minden részéről jött emberből áll, akik nincs egy dolog alapból, amiben egyetértenének, mégis képesek voltak együttműködni, és 60év alatt a sivatagban egy virágzó államot létrehozni, többek közt virágzó mezőgazdasággal. Mindezt úgy, hogy fele olyan jó földrajzi adottságaik sincsenek, mint itthon, ellenben néhány tíz millió ellenséges arab körülöttük, és az nem az a fajta szalon-ellenségeskedés, mint nálunk a szlovákokkal.


Én örülnék neki, ha mi is így tudnánk itthon közösen együtt dolgozni a közös célokért, úgy talán még el is érnénk valamit. Ehelyett arra megy a farokverés, hogy ki a nagyobb magyar (és főleg, ki a kisebb), és hogy már megint a zsidók.


Ők meg össze tudnak fogni és együtt dolgozni, és fejlődnek. Többek között ezt lehetne tanulni tőlük.

2009. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Heti Hetesből egyébként van aki nem zsidó? Ettől függetlenül szeretem őket nézni, amíg fel nem jön a politika, vagy a Farkasházy "magyargyalázása".
2009. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21%

Zsidó mind. És nekem ne gyere azzal, hogy a Jobbikra fogsz szavazni, mikor ezeket a gazembereket véded. Ha majd a Jobbik lesz, akkor majd megmutatják neked és a többi tolvaj zsidónak is, hogy merre van kelet!

Bizonyíték kell? Csak nézz körül, hogy hova juttatták a fent nevezett barátaid az országot. Az egész család jobbikos, sőt, a nagybátyám tag. Érdekes, hogy egyikünk sincs büntetve, mindenki dolgozik, vagy tanul de mi vagyunk az "agresszív fasiszták", amíg ők fehér gallérban sikkasztják a zsidó pénzeket?

Következő alkalommal kikről fogsz kérdezni? Had találjam ki, a cigányokról? Jaj, szegény cigányok!

Csakhogy az ország, a magyarok problémái nem ettől fognak megoldódni. És ezt egyedül a Jobbik látja be. Mi nem a cigányok jogairól beszélünk, meg lopjuk a pénzt zsidómódra, hanem rendet rakunk, és építünk hazát,gazdaságot, oktatást végre.

De zsidó a Dajcs és a Ribojka is. Gyakorlatilag az összes többi párt. De te csak védd őket. Amíg a Jobbikra szavazol, akár még ódákat is zenghetsz róluk. Te legalább már egy valamiben jó úton vagy.

2009. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!