Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tu. D valaki bizonyítékot...

Tu. D valaki bizonyítékot mutatni arra, hogy az alábbi személyek valóban zsidó származásúak lennének?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc

Bajnai Gordon

Váncsa István

Verebes István


Bill Gates


aki tud az mondjon még, nekem nem jut eszembe több.

félreértés ne essék, egyiket se pártolom, sőt jobbik szavazó leszek valszeg, de ez az állandó zsidózást rohadtul idegesít már. Egyszerűen gyerekes, nevetséges lezsidózni mindenkit meg ez a baromság, h jönnek a zsidók és magyarország zsidó gyarmat, stb...


2009. nov. 10. 19:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk az összefogást. Azt hogy, nem másra mutogatással cseszik az időt és energiát, hanem ha valamit el akarnak érni, azért tesznek is.


Ahoz hogy akkora összefogás legyen nálunk amekkora a zsidóknál, ahoz ötször ekkora nacionalizmusra lenne szükségünk mint ami ma van. A zsidóknál ma a világon nagyobb nacionalista nincs, olyan magas szintre emelték hogy egy új fogalom honosodott meg a cionizmus. Pontosan az ellenkező irányba haladunk kedves idős barátom. Te olyat nem fogsz látni hogy egy zsidó, ne a fajtársát ültesse maga mellé egy székbe, vagy emelje a szövetkezésre alkalmas pozícióba. Hol látsz te Izraelbe a kormányba, goj-t?

Ezzel szemben nézz szét nálunk, a fele zsidó. Ezzel kellene kezdeni ha leakarod őket utánozni.

Egy 50 000 000 os országban elég ha csak 1000 ember a kisebbség és ők irányítanak, ha a megfelelő pozícióba kerülnek. Mezőgazdasága Izraelnek? Már azokra a területekre gondolsz ahol a Palesztinok kiépítették foggal és körömmel a telepeket, az Izraeliek meg el zavarték őket? Tudod nagy a sivatag és elférnének ha nem mindig a már megművelhető és élhetővé tett terület kellene a zsidóknak.

Persze tanulmányozhatnád a Talmudot is és akkor talán többet megértenél a zsidó erkölcsről és mentalitásról. Nem nekünk kellene szégyellni magunkat. Tudod az embernek az ősei határozzák meg a felfogását, persze nem autómatikusan, de általánosságban igen. Csak nézd végig kiket védesz.

Nekem semmi bajom nincs velük amíg nem akarnak tőlem semmit, de sajnos már így is túl sok a befolyásuk az egész magyarság felett. Túl naivak vagyunk és a baj hogy ezt ők is tudják.


http://www.youtube.com/watch?v=rg4AEBXZWkg

2009. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Valakiket idegesít a zsidózás...valakiket nem idegesít a rohadt magyarozás.
2009. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

az előző előtti kommenteket nem kommentálnám, mert semmi értelem nincs benne, csak a szokásos "anyázás" meg dumálás, hogy így védem a rohadt zsidókat úgy védem, stb. nem védek senkit, csak volt egy kérdésem, de szinte senki sem válaszolt. a legtöbb válaszoló nagyon elbszott agyilag zokni lehet.



az utolsónak meg, engem is idegesít a rohadt magyarozás, de ilyet én még csak cigánytól hallottam, zsidóktól még nem.

2009. nov. 12. 10:49
 24/25 anonim ***** válasza:

Gyurcsány Ferenc felesége zsidó származású, ő maga nem.

Bajnai Gordon nem zsidó.

Váncsa István szintén nem zsidó.

Verebes István zsidó, és a vallást is gyakorolja.


Nem mintha számítana szerintem egyébként. Elsősorban mindegyik ember. De te kérdező ezt úgyis tudod, mégis fontosnak láttam megjegyezni.


(És érdemes Váncsát olvasni! A kedvenc publicistám!)

2009. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi, talán a második értelmes hozzászólás, hálás vagyok.
2009. nov. 12. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!