Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Hogyan lehetne elérni, hogy a csakrák, azok tulajdonságai, és a meditáció általános tananyag legyen az iskolákban? (akár már általános iskolában? )

Figyelt kérdés

#meditáció #erőközpontok
2013. okt. 14. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5-öske sztem menj önbeöntést végezni a fürdőszobába, mert nemsokára jön a szerelmed!
2013. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a Hitleres videó jutott egyből eszembe a szövegéről :D

Ám tudna nekem valaki mondani pozitív példát?

Mert én ebből eddig annyit tapasztaltam hogy feka menekültek veszélyesek lehetnek, a kisebbség ténylegesen életveszélyes. Itt ez a sok kínai akik csuda nagy pénzmosók.

A mindenféle maffiákról ne is beszéljünk.


Én egy olyan országban szeretnék élni ahol mindenkinek azonos elképzeléseik vannak hogy hogyan kéne viselkedni, mit szabad mit nem, jogok, kötelességek.

Ez hozza magával hogy csak fehér embereket szeretnék magam körül látni, mert ők olyanok mint én.

Nem vagyok náci mert lehet az német, angol, spanyol, lengyel, csak fehér európai legyen.


A multikulti olyan mint a kommunizmus, csak elméletben létezik.

2013. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Semmi szükség ilyenre. Az hogy Jézus vált meg, vagy épp allah az sem kötelező tananyag. Vagy az sem, hogy ha beszívsz és dobolsz, akkor az életfán keresztül feljutsz az Istenekhez, vagy pp ők jönnek el hozzád bika alakjukban, hogy megk*rjanak téged, létrehozva egy minotauruszt, akit te labirintusba kell hogy zárj, hogy aztán Thézeusz megölhesse.

Szekularizmus van, posztmodernizmus, állami vallássemlegesség. A vallás magánügy - különösen ha ilyen fanatikus hogy egy távolkeletről jövő, minálunk kb 20 éve létező, és a lakosság 0,1 százalékát képező (divat-)vallási kisebbség akarná ráerőszakolni tanait a többségre. Nagyon hihetsz benne ha ilyen kérdést teszel fel.El vagy szakadva a realitásoktól.

2013. dec. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!