Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire biztonság...

Szerintetek mennyire biztonságos egy tüntetés egy 14 éves baloldali fiúnak? (A Szabadság összekötre mennék anyámmal és nagyanyámmal holnap. )

Figyelt kérdés
Úgyértem,milyen kaliberű és milyen számú ellentüntető szokott lenni ezeken a baloldali rendezvényeken.

2013. okt. 22. 18:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem, hogy sikerült ennyi hülyeséggel telebeszélni a fejed, hülyegyerek?
2013. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Azért mert anyu meg apu azt mondja, nem biztos, hogy mindenben igazuk van...

Én is rühellem a Fideszt, de szerinted minek köszönhetően van 2/3-uk? Kik voltak előtte kormányon, akik miatt ennyire elégedetlen volt a nép, hogy olyan sokan a Fideszre szavaztak?



Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: Nem veszélyes, de 14 évesen nem politikai nagygyűléseken az ember helye...

2013. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

14 évesen mit tapasztaltál meg? Apuci nem vett neked új biciklit, nagyanyád meg azt mondta, hogy ez Viktor miatt van? :D

Én sem szeretem a Fideszt, de az ilyen "14 évesnek álcázom magam mert az király"-féle átlátszó provokációk még szánalmasabbak.

2013. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Én megtapasztaltam/tapasztalom a fidesz diktatúráját.Már nem sokáig fogok élni (max.1-2 hónap,utána a vonat elé fekszem a fideszetek miatt),de ezt a rövid időt fidesz ellen szentelem.Minden fideszes lógni fog!"


Azt a liberális-toleráns-demokrata mindenségét!!!

Gondolom a jóindulatodból a rájuk szavazókra is jut.

2013. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az még szép lett volna, hogy mint igazi fiatal értelmiségi a szocializmusra,liberalizmus stb.-re szavazol ezen elvek vezérelnek. Csak aztán kiderült hogy nem vagy értelmiségi, hanem természetesen korodoból adódóan is ideológiailag könnyen befolyásolható, és nem "szavazó" hanem "ellenszavazó" / "---" mert 18 alatti /. Bár mind1, ha egész családotok és rokonságotok balra szavaz most még az is elég.
2013. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzem: Már az országgyűlési választásokon sem a lakosság 2/3-a szavazott a Fideszre. csak azok 2/3-a, akik elmentek szavazni. Ez a lakosság kb. 25-30 %-a.

Csak a választási törvény miatt van 2/3-uk.

Ma pedig még ennyi támogatójuk sincs.

Menj el anyukáddal, de azért ne akarj öngyilkos lenni. Reménykedj, hogy jövőre nem a Fidesz győz.

2013. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
amúgy a kérdésre válaszolva, nagyon veszélyes elmenni egy ilyen kommunista antiorbán/antimagyar parádéra, hisz szellemi megrontás lehet a vége! ráadásul az okt. 23-hoz nem is méltóak ezek a kommunisták!
2013. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Van a baloldalnak elég baja, nem kell, hogy te is égesd :)
2013. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem para. A legrosszabb, ami történhet, hogy eljön húsz kopasz, fekete ruhás "biztonsági őr" - azok, akik nem találták meg sem a békemenetet, sem a jobbikos gyűlést -, hőzöngenek egy sort, aztán feláll a rendőrsorfal, és leválasztja őket a balosokról.


(Mellesleg, ilyen félénk hozzáállással hogy akarod, hogy lógjanak a fideszesek? :P )

2013. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
0%

Na ez mondjuk hülyeség mert sem az MSZP sem Fidesz nem jó.

Gondoljatok csak bele..A rendszerváltás óta ők vannak hatalmon és előrébb került az ország? Nem! Inkább csak jobban tönkretették. Éljen a Jobbik! Mondom ezt én is 14 éves fejjel, úgy, hogy a család MSZP-s.

2013. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!