Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Kozmosz együttes Az okosok földje című daláról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=H72yZgrWbxU

Szerintem elég hegykén vesznek történelmi eseményeket, és jelenlegi helyzetet (a történelmi következmények következményeiket), hogy minden kizárólag a magyarok hibája (volt), szerintem nem ismerik ,,a legkisebb rossz,, , illetve a ,,földrajzi helyzet lehetőségei,, fogalmakat...

Mi a Te véleményed?



2013. okt. 23. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát zeneileg nem egy nagy durranás.Az énekes hangja nagyon nyers sok helyen erőltetett.Szövegtartalom viszont nem rossz,talán azért is mert a versszakok különböznek egymástól illetve csak a végén jön be a refrén.Bulizni viszont nem tudnék rá.Egyszer meghallgattam és kész.
2013. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen zenekaroknál nem csak hallani kell a szöveget, hanem érteni is. Szerintem nagyon jó szöveg, zene, videó és a mögöttes tartalom is. Lehet, a szöveg nem állná meg a helyét egy történelemórán viszont, ha értenéd a mondanivalót is nem raknád ki a kérdést.
2013. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha viszont azonosulni szeretnél ezzel a nézettel hallgasd meg pl: az ISMERŐS ARCOK nevű együttest!Akik nem a ,mindennapos politikai afférokról írnak dalokat ,hanem inkább arra ösztönöznek hogy hogyan is légy jó ember ebbe a szar világba!Igényes, mindenki számára elfogatható,és a LÉNYEG!! oktató jellegű produktumot adnak ki!Tisztelek minden hazai vonatkozású zenét ,de azért nem vennék tőlük lemezt mert kimondják az"IGAZSÁGOT"!Tonnányi hasonló zenekar van már akik gombaszámra nőttek ki a semmiből ,HIRTELEN!Sok közöttük a kommersz akik csak 1 séma szerint tudnak létezni és semmilyen változásra nem képesek zenei ill.szövegi szinten.Anno szerettem a Kárpátiát a régi Kárpátiát!!Az új album ingerszegény amit kiadtak.NINCS MEGHATÁROZÓ TARTALMA ami felkeltené az ember érdeklődését csak a napi problémákat sorolja el ami számpmra nem egy építő jellegü.Szóval ÉBREDNI KÉNE ! De nem ilyen zene álltal!
2013. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!