Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne visszaállítani a...

Nem lehetne visszaállítani a Kádár Rendszert?

Figyelt kérdés

Én naiv fiatal vagyok, ezért kérdem!

Már elegem van, hogy mindenki szidja Gyurcsányt, orbánt, az EUt, IMFet, diktátornak neveznek minden politikust, minden évben megalakul 1-2 új párt, a régi elnők vezetésével, már követni sem bírom!

Beszéltem idősökkel, és 95% ban csak jót mesélnek a szocializmusról. Persze hallottam itt rosszat is(KMK, kivégeztetés) de sokkal több jót, mint rosszat!

Azt mondták ma már nem lehetne visszahozni a Kádár rendszert, mert az is azért szűnt meg, mert rá jöttek, hogy ez tarthatatlan!

De sokkal jobb lenne nem?



2013. okt. 28. 08:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Hülye vagy??? Az lenne a katasztrófa!!!!
2013. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért? Mindenki kapna munkát és fizetést. Kötelező lenne dolgozni! Mindenki azon sír, hogy nincs lehetőség dolgozni, külföldre kell mennie: Hát így lenne, mindenkinek lenne munkája!
2013. okt. 28. 08:41
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, egyetlen kérdésen gondolkodj el: MIBŐL?
2013. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
1.
2013. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Miért régen miből volt? A Szovjet Unió segítségéből!
2013. okt. 28. 08:50
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Kezd el a helyesírással és folytasd a történelemmel. Majd idővel mindkettőt megérted.
2013. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Na akkor lépnék le innen de nagyon gyorsan!
2013. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges

Nincs már Szovjetunió meg KGST.

Fehéroroszország is egészen más már, mint a szovjet időkben.

2013. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Hát épeszű ember a jelenlegi sz.r helyzettől függetlenül nem kívánja vissza!


Az idő sokmindent megszépít, de ára volt a "jólétnek".

2013. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező örülhet, a jelenlegi tendenciák ebbe az irányba mutatnak. Államosítás (magán nyugdíjpénztárak, trafikok), hitelből jólét (rezsicsökkentés, habár igaz, hogy itt a jólét megkérdőjelezhető), az állam beavatkozik a piac működésébe, megszűnt a független oktatás, nincsenek független önkormányzatok, a demokratikus intézményrendszer csak dísznek van, az igazi döntéseket a párton belül hozzák meg, pártközeli erőszakszervezet létrehozása, felvonulás a Hősök terén..

Kell még ennél Kádáribb?

2013. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!