Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ügyészség javasolja a...

Ha az ügyészség javasolja a kismamának, hogy vetesse el a gyerekét és ő elveteti a magzatot, akkor a kismama elkövet valamilyen bűncselekményt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 19:50
1 2
 1/15 bumbi02 ***** válasza:
77%
Miért követne el bűncselekményt? Ha orvos csinálja az abortuszt, az semmiképp se bűncselekmény. Ha ügyészi ajánlás van, ha nem.
2013. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

"Miért követne el bűncselekményt? Ha orvos csinálja az abortuszt, az semmiképp se bűncselekmény. Ha ügyészi ajánlás van, ha nem."


Ha veled akarták volna csinálni az abortuszt, azaz téged akartak volna meggyilkolni, akkor is így beszélnél?!

Ajánlom figyelmedbe az oldal megtekintését:www.valsagterhesseg.hu/‎

2013. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hozzáteszem, nem vagyok mély vallásos, nem vagyok semmilyen eszme agymosottja, ilyesmiktől független gyilkosságnak ítélem az abortuszt!
2013. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bumbi02 ***** válasza:
79%
Már megint megy a sárdobálás. Teljesen abortusz ellenes vagyok. De attól még nem változtat a tényen, hogy ma jelenleg nincs abortusz tilalom, így nem követ el a kismama semmilyen esetben se bűncselekményt. (Másrészt, ha bűncselekmény is lenne, akkor viszont az ügyész se hatalmazhat fel bűncselekmény elkövetésére)
2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudsz konkrét esetet, hogy ügyészség ilyent tett? Ha igen, milyen indokkal?
2013. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
egy női ügyész mondta az egyik 2006-os forradalmár élettársának, hogy a vetesse el a gyereket, mert az apa terrorista és 10 évig böribe lesz. állítólag ezt mondta
2013. okt. 30. 13:23
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Még jó h nem bűncselekmény ha vkinek nem kell és véletlen becsúszik hát ne h már köteles legyen megszülni vagy felnevelni. Szerintetek hány gyerek kerülne akkor nap mint nap az inkubátorokba vagy rossz esetbe bedobnák a kinti budiba, így legalább nem történik igazi bűncselekmény,
2013. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bumbi02 ***** válasza:
100%
2006-os forradalmár.. Milyen forradalom volt akkor?:) Én lemaradtam..:)
2013. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a gergényi elleni forradalom
2013. okt. 30. 20:59
 10/15 bumbi02 ***** válasza:
100%

Jó az a forradalom, ahol azt se tudják a "forradalmárok" hogy mi ellen forrnak. Volt már Gyurcsány ellen, most már Gergényi ellen... Ne menjünk ebbe a témába bele, mert nincs köze a kérdéshez, és oldalas vita születne belőle.


Nem bűncselekmény az abortusz. Ha ajánlja az ügyész, ha nem.

2013. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!