Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar jobboldal a zsidóktól...

A magyar jobboldal a zsidóktól vesz át módszereket?

Figyelt kérdés

Elfogultság nélkül írom, szerintem nem csak nekem tűnt fel.


Vannak dolgok, amiket meghonosítottak.


Az antiszemita szónak lett egy magyarosított megfelelője:

antiszemita - antimagyar zsidóellenes - magyarellenes


A kritika nem mindig "anti" és nem mindig "ellenes".


Vagy ott van még, ez a palesztin ügy.

A zsidók bűntudatot keltenek az európaiakban a holokauszt miatt, kollektív bűnösség....stb

A magyar jobboldal pedig a zsidókban akar bűntudatot kelteni emiatt az arab dolog miatt.



2013. okt. 30. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem a zsidóktól vesz át módszereket, hanem a gazemberektől!


Ezt én nem azonosítanám sem a zsidósággal, sem a magyarsággal egyáltalán.


Inkább a gazemberséghez van köze.

2013. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Tegyük hozzá, hogy a gazemberség is mindig az ÁLDOZAT VÁDOLÁSÁVAL kezdődik.


Ahogyan a megerőszakolt fiatal lányokat is mindig hibáztatják az öltözködésük, viselkedésük miatt, ugyanúgy a politikai áldozatokat is mindig hibáztatják. Nyilvánvaló, hogy nem a zsidóság vagy a cigányság tehet a holokausztról, hanem a magyar és a német politikai elit. Nyilvánvaló, hogy a külföldre rekedt honfitársaink sem tehetnek arról, amit ellenük a Magyar Királyság, Németország és a többi idegen orsázg politikai elitje elkövetett. Az áldozatokon csattan az ostos, mégis nagyon-nagyon sokan őket hibáztatják. Erre pedig szépen rájátszanak a gazemberek, az igazi bűnösök, vagy azok eszmei utódai. És hangoztatni kezdik, hogy anitXizmus van, vagy Xellenesség van.

2013. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stavros Blofeld ***** válasza:
2013. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. A fidesznek szerintem a zsidóság a példaképe. Szerintem jól csinálják.
2013. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!