Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik (baloldali) politikus...

Melyik (baloldali) politikus mondott olyat, hogy szégyellje magát valaki azért, mert magyar?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Érdekesebb kérdés lenne a melyik nem mondta MÉG?
2013. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom, az érzelmekre hatni nagyon olcsó és hatékony módszer, alacsonyabb intelligenciájúakon kitűnően hat, a jobboldaliak előszeretettel használják (elég csak ránézni egy bajerzsóti cikkre...). Nekem azonban nem elég a hangzatos szavak puffogtatása. Volnál szíves bizonyítani az állításodat?


Gondolom nem lehetett túl sok ilyen eset, mivel 2 óra alatt csak egy válasz érkezett, az sem mondott semmit...

2013. okt. 14. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:
8%

Tessék:

[link]

2013. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Ez nem politikus.

2. A kurucnak akkor lehet hinni, ha van vágatlan videó. Remélem van, mert szeretném ezt hallani.

2013. okt. 15. 12:11
 5/14 Macungo ***** válasza:
2013. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Macungo, rólad tudjuk hogy elvakít a Fidesz, de hogy emiatt ennyire ne tudjál szöveget értelmezni, az már szánalmas.
2013. okt. 17. 14:50
 7/14 Macungo ***** válasza:
24%

Ez a szépített változata, de értem amit írnak, de tudom, hogy manaság a jogszabályok betje a fontos, nem pedig a cél amiért létrejöttek.


Tudom, hogy mi van leírva és azt is, hogy mit gondolt amikor ezt mondta.


Leírni egyik politikus se fogja mert erről sem találod már meg az eredeti szöveget, csak a jobboldal vagy a baloldal által kiszinezette. De a Kertész Ákosok és egyéb baloldali szellemi "holdudvar" hivatott elmondani, hogy mennyire szégyelni kell azt, hogy mi magyarok vagyunk.


A lenti gondolat írója a Kossuth-díj birtokosa (2008), fővárosunk díszpolgára (2002), Hazám-, Arany János- és József Attila-díjas, mi több, a Magyar Köztársasági Érdemrenddel is kitüntették. Az alábbi levélrészlet a szerző Amerkai Népszava főszerkesztőjének írt leveléből származik.


„A magyar genetikusan alattvaló. (…) A magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire.


Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt. Így aztán nem is kapott soha föloldozást!””


Az előzmények közé tartozik, hogy az Amerikai Népszava főszerkesztője olvashatatlanul hosszú és unalmas ömlengésben bejelentette, hogy hiába az adományok, nem tudnak friss hírszolgáltatással harcolni a jövőben az Orbán-diktatúra ellen, de a véleményrovat marad. Az írót persze csak az „Orbán-diktatúra” zavarja, Kádáréban elvolt, mint a befőtt (amint azt wikipédiás adatlapja is ékesen bizonyítja), csak éppen a fenét sem érdeklik az írásai, ahogy maga a lap sem, mint kiderült. Ezt is igen pontosan fogalmazza meg egyébként: „Itt, ebben az országban, semmi nem történik, ha megjelenek, és akkor sem történik semmi, ha nem jelenek meg.”

2013. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudod, hogy mit gondolt, amikor mondta?!?!?!?! Te mit gondolsz azokról, akik istennek képzelik magukat?


Az átlagos nemzetrontó hazaáruló balliberális véleménye az AN-ról: [link]

És ez még mindig nem politikus.

2013. okt. 22. 02:15
 9/14 Macungo ***** válasza:
24%
Nem tudok mit gondolni, nem ismrerek olyanokat akik istennek képzelik magukat...
2013. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Nem tudok mit gondolni, nem ismrerek olyanokat akik istennek képzelik magukat..."

<-->

"Tudom, [...] hogy mit gondolt amikor ezt mondta."


Ha nem Isten vagy, akkor mi? Napkeleti bölcs? Ősi tudás birtokosa? Médium?

2013. okt. 31. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!