Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a rosszabb a Jobbik vagy a...

Mi a rosszabb a Jobbik vagy a ku klux klán?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom a kérdező most örül mint majom a farkának, hogy milyen ügyes kis kérdést tett fel. Elmúlt már vajon 14?
2009. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
37%
Veredis?
2009. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok jobbikos és örülök hogy a zseni kérdező egy mondatban említi a jobbikot és a ku klux klánt. Remélem sok ember szemét felnyitja.
2009. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%
A válaszolók úgy látom sem a Jobbikról, sem pedig a ku klux klanról nem tudnak sokat.
2009. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%

hahahah ez vicces volt,jokat rohogtem.

19.45. .Mielott meg masnak tanacsolod hogy nyissa ki a szemet lehet nem artana a sajat portadon sepregetni!

2009. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%

16.16.

Szerintem a Jobbik nem rasszista!Gyozz meg kerlek a sajat igazadrol!

2009. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
12%

Magunkfajta-magukfajta.

Kell ennél több?

2009. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%

Először úgy voltam vele hagyom főni itt ezt a topikot, de végülis arra jutottam inkább összeszedem a gondolataimat, hátha nyitott fülekre(szemekre) is talál.


Én magam semmilyen párttevékenységet nem folytatok, viszont számos Jobbikos ismerősöm van. Ők megunták, hogy a hazájukat, a nagy családjukat(nép) tönkreteszik és nem szeretnék, hogy az ország az enyészetben kössön ki.


Egyiktől sem hallottam, hogy ki kellene írtani bármely népcsoportot is vagy, hogy az ember bőrszine határozza meg az egyént. Igen, van egy ilyen problémánk, hogy cigánybűnözés és ezzel tenni kell valamit, de a gárdisták(tudom nincs köze a jobbikhoz hivatalosan, de mégis) nem megfélemlítő "nácik", számos esetről van tudomásom, hogy cigányoknak segítettek, cigány, rászoruló gyermekeknek osztogattak ételt.


Sajnos drága jó médiánk azt próbálja beállítani, hogy a nemzeti oldal a gyűlöletre épül, pedig pont ellenkezőleg, a szeretetre. Azon alapszik, hogy mi itt egy nagy család vagyunk, és így is kéne viszonyulnunk egymáshoz.


Volt szerencsém Jobbikos "vezetőkkel" is beszélgetésbe elegyedni.

A Jobbik nem hatalomvágyból jött létre, azért, hogy segítsen. Ők nem azt fogják nézni mennyi megy a zsebbe, azt, hogy mi jó az embereknek, testvéreinknek, nektek.


Remélem kitértem mindenre, kultúrált kérdésekre természetesen még válaszolok.

2009. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%
A ciganyok rosszabbak mint a ku klux klan, mert a ciganyokat a torveny vedi, a KKK mindig illegalis volt. A ku kux klan nem segelyekbol el, a ciganyt a Magyar tartja el. A KKK a sajat hazajaban mukodott, a ciganyok idegenben garazdalkodnak. A KKK-tol a feketek feltek, a ciganyoktol mindenki fel. Szerinted?
2009. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%
Te mind a kettőnél rosszabb vagy!
2009. nov. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!