Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak majd, mindkét...

Kire szavazzak majd, mindkét oldalnak is van igaza? Szerintem

Figyelt kérdés
első szavazó vagyok, és ezért is fontosnak tartom
2009. nov. 15. 11:46
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Akkor legyél gyakorlatias! Nézz körül és tedd fel az alábbi kérdéseket:

7,5 évi ballib kormányzás után jobban élnek-e az emberek?

Mosolyognak elégedetten vagy inkább köpködnek?

Tisztább lett-e a közélet?

Van-e perspektíva, remény a fiatalok részére?

2009. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem nagyon hiszek a politikusoknak, se balos se jobbos, mindegy
2009. nov. 15. 11:54
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
ne a tvnek meg a politikusnak higyj, hanem a tapasztalatoknak, ézz utána a dolgoknak.
2009. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor maradjál szerintem otthon és játszál inkább.
2009. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindegy kire szavazol csak ne segítsd hatalomra újra az mszp-t mert akkor végünk van. Ugye nem akarsz te sem cigányok által rettegésben tartott országban élni?

nem vagyok Jobbikos. A legreálisabb ha Fidesz-re szavazol.

2009. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Fideszt nem javaslom. Meg voltaképpen egyik pártot sem, aki eddig valaha is volt a parlamentben.


De a legjobb, ha elolvasod mindegyiknek a programját (már amelyiknek van, ugye :) ), megnézed, hogy mit tett eddig le az asztalra, és utána döntesz.

Minél több forrásból tájékozodsz, annál jobb.

2009. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"A Fideszt nem javaslom. ...

De a legjobb, ha elolvasod mindegyiknek a programját (már amelyiknek van, ugye :) ), megnézed, hogy mit tett eddig le az asztalra..."


Ugye nem azt akarod sugallni e fiatalnak, hogy a Fidesznek nincs programja, és a Fidesz nem tett le semmit az asztalra 1998 és 2002 között?

Ha így lenne, meg kellene kérdeznem, hogy mennyit fizetnek ezért neked? Nem mintha lenne az a pénz...

2009. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:46

Nem sugalltam semmit, kedves Fidesz-drukker. A kérdezőnek semmiképpen. Valaki másnak viszont igen.

Mivel te felkaptad egyből a témát, így nyilván te voltál a célpont is. Ismerős talán a mondás: akinek nem inge, nem veszi magára. Te magadra és a pártodra vetted. Kellemetlen. :))


(Melyik párt is volt, amelyiknek 2006-ban a választások előtt nem volt egy épkézláb programja sem? ... Öööö, lássukcsak ... ööö ... Fidesz? - IGEN! :) )


Egyébként meg meg lehet nézni, hogy milyen manapság belül a Parlament. Ez mindent elárul arról, hogy kik is ülnek bent: MSZP, FIDESZ, KDNP, SZDSZ vegyesen. Mind ilyenek, egyik sem jobb a másiknál. Csak a logó más. Hol narancs, hol piros, hol keresztes, hol meg galambos. De belül velejéig romlott mindegyik:


[link]

2009. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mielőtt szavazol, tájékozódj, de ne ITT és ne a kocsmákban, stb, hanem hivatalos forrásokból! Keresd fel a pártok honlapjait és olvasd el, milyen célokat tartanak szem előtt. Amelyik párt eszméi a legközelebb állnak a tiedhez, azt válaszd! Én is így tettem, mielőtt a jobbikot választottam volna.


[link]


olvasgasd át ezeket a kérdéseket és válaszokat, a jobbikról ez adja a legszéleskörűbb infókat


de keresd fel a többi párt honlapjait is, mert nem biztos, hogy neked éppen ugyanaz tetszik, mint nekem, elvégre az emberek különböznek

2009. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne a fidesznek programja! Persze, hogy van. Mégpedig nagyon nyilvánvaló: a választók módszeres átb*szása!

A fidesz báránybőrbe bújt farkas.

Akkor már százszor inkább a róka, mert az vörös és lop. De a farkas öl is! Ráadásul kiszámíthatatlan.

2009. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!