Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik elnöke: Vona Gábor...

A jobbik elnöke: Vona Gábor beszéde 2009. X.23. -án. Vélemény? (alig 20perces videó, amit érdemes megnézni! )

2009. nov. 15. 17:50
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"9. "a Jobbik ... megregulázza a liberális médiát"


Újabb öngól. Vona meghirdeti, hogy meg fogja regulázni a "liberális" (értsd: nem jobbikos) médiát. "


XD egyre szánalmasabb vagy!


A liberális mióta egyenlő a nem jobbikossal? Arról nem beszélve,hogy a liberalizmus egy ideológia,a jobbik meg egy párt!

2009. dec. 3. 14:56
 22/40 anonim ***** válasza:
62%

hagyd kérdező ezek a mocskok nem érdemlik meg még azt se hogy leköpjük őket

szemét szoci szadesz emberei szimpatizánsai

azért fizetik őket hogy lejárassák a Jobbikot

de azt már nem írják hogy mi van az mszp háza táján

erről mély hallgatások vannak


de mi és a többi jobbikos tartsunk össze, egy nagy család vagyunk, remélem te is így látod



szebb jövőt

2009. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm,sajnálom hogy nem veszik észre hogy mi a helyzet. Nem értem,hogy miért kell egy tiszta pártot befeketíteni.


Szebb jövőt! (jah,biztos van akit ez irritál,de ez van..)


Valószínű,hogy ha azt írnám: "Isten álld meg a magyart" az is irritálná.

2009. dec. 3. 15:40
 24/40 anonim ***** válasza:

"Nem értem,hogy miért kell egy tiszta pártot befeketíteni."


Tiszta párt? :))))


10 év múlva röhögni fogsz a mostani önmagadon, kisgyermek.

2009. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
40%
tudod nem minden párt olyan mint az mszp szdsz stb...
2009. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

"10 év múlva röhögni fogsz a mostani önmagadon, kisgyermek."


Ne jósolgassunk,eddig még nincs okunk rá! Ha olyan lesz mint az MSZP,akkor azt mondom hogy igazad van!



Utolsónak:

Nem minden párt olyan mint az SZDSZ,MSZP. Még a FIDESZ is jobb ezeknél. (ideológiájuk is különbözik)

2009. dec. 4. 14:25
 27/40 anonim ***** válasza:

"Ne jósolgassunk,eddig még nincs okunk rá!"


Van okom rá. Pl. hogy egyrészt olvasottabb vagyok nálad, másrészt tapasztaltabb is.


Ezért pl. nem szeretek bele politikusokba, nem hallgatom bambán és naivan az ócska demgagógiáikat, Vona-szintű halálosan primitív hordószónokokat nem tartok követendő példának vagy nagy hazaffynak. És nem hiszek olyan falrengető ostobaságokban sem, mint rossz pártok, meg tiszta pártok, bűnös pártok és ártatlan pártok stb. A politika ugyanis nem így működik. De minek pazarolni a szót? Egyszer majd magadtól rájössz.


"Ha olyan lesz mint az MSZP,akkor azt mondom hogy igazad van!"


Nem olyan lesz, mint az MSZP, mert nem az MSZP. Óriási különbségek vannak a Jobbik és az MSZP között, ezért sohasem lesz "olyan". Ez azonban nem jelenti, hogy bármilyen szempontból hasznos vagy akár csak ártalmatlan lenne a Jobbikra szavazni. Azon pedig, hogy "tiszta párt", csak nevetni lehet. Tiszta az evőeszköz, ha jól elmosogattál. A pártok nem tiszták, ők egész más ligában játszanak.

2009. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Mint írtam a kommentekben:


"9. "a Jobbik ... megregulázza a liberális médiát"

Újabb öngól. Vona meghirdeti, hogy meg fogja regulázni a "liberális" (értsd: nem jobbikos) médiát. "



A liberális mióta egyenlő a nem jobbikossal? Arról nem beszélve,hogy a liberalizmus egy ideológia,a jobbik meg egy párt!


"Egy 10%-os politikai párt élén lenni nemcsak Audival és képviselői költségtérítéssel fog..."


Nem 15%,hanem 14,77%. Már ekkor leesett,hogy mennyire ismered a pártot!


Ha ez neked műveltség és olvasottság,akkor elsüllyednék a helyedben!

2009. dec. 6. 18:24
 29/40 A kérdező kommentje:

Ja és üzenem a tisztelt "műveltésolvasott" emberkének,hogy:


"Azon pedig, hogy "tiszta párt", csak nevetni lehet."


Ha lenne egy 60-as IQ-d,akkor tudhatnád,hogy a tisztaságot nem szó szerint kell venni! (Ezt úgy kell érteni,hogy még nem csináltak semmi törvénybe ütközőt stb. Mint pl: ártatlan ember azt mondja hogy tiszta,akkor nem úgy érti,hogy megfürdött 5perce.)

2009. dec. 6. 18:27
 30/40 anonim ***** válasza:

"A liberális mióta egyenlő a nem jobbikossal?"


Ezt én nem tudom, Vonától tudakold talán. 2 újság van Magyarországon, amelyek egyértelműen liberálisként határozzák meg magukat (MaNcs, Beszélő), jobbiknyikoktól ellenben rendszeresen hallom, hogy szerintük a ker. tévéktől a nemjobbikos újságokig kb. minden "liberális". Sőt, aki nem ért egyet velük, az "liberális" (ha éppen nem cigány vagy zsidó, ugye). Ezért valószínűnek tartom, hogy Vona nem a minimális példányszámú MaNcs "regulázásával" szándékozik majd az idejét tölteni, hanem a köreiben elfogadott, szélesebb jobbiknyiki definícióra utal.


"Arról nem beszélve,hogy a liberalizmus egy ideológia,a jobbik meg egy párt!"


A "jobbikos" meg egy jelző, a "liberális" meg egy másik jelző. Érted már? Megvan a magyar alapfokú nyelvvizsgád? :))))


"Nem 15%,hanem 14,77%. Már ekkor leesett,hogy mennyire ismered a pártot!"


Alacsony részvételi arány, tétnélküli választás. EP-választáson mindig sokkal jobban szerepelnek a kispártok, mint az ezeket követő parlamenti választásokon. Ld. az angol eredményeket. Ha én azt írom, hogy 10%, akkor okkal írom ezt, és neked érdemes lenne 5 percet gondolkodnod azon, miért írtam azt, amikor az ep-választáson 14,77%-ot kaptak. Normális ember ilyenkor nem azt gondolja, hogy "Nem is 10, hanem 15, hazudsz, hüüüülyee,, hörrrr!", hanem azon gondolkodik: "Vajon miért mond ez 10-et, amikor inkább 15? Van ennek valami oka? Ha nem tudom, megkérdezem tőle".


Ugye ez a különbség egy kamasz pukkancs fröcsögése egy civilizált ember vitakultúrája között.


"Ha lenne egy 60-as IQ-d,akkor tudhatnád,hogy a tisztaságot nem szó szerint kell venni!"


Mert szerinted úgy veszem? Vicces gyerek vagy, csak nem úgy vagy vicces, ahogy lenni akarsz.


"még nem csináltak semmi törvénybe ütközőt stb."


Pl. arra gondolsz, hogy ők az egyetlen párt, amely nem adja le az éves pü. beszámolóit, vagy arra, hogy támogatják a betiltott gárdamozgalmat?

2009. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!