Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal hatalomra jut...

Ha a baloldal hatalomra jut folytatódik a keresztényüldözés, ami 2010-ben abbamaradt?

Figyelt kérdés
Ti akik keresztények vagytok, nem féltek, hogyha hatalomra jutnak a pogányok (sok baloldali politikus bevallottan pogány) akkor hátrányok érhetnek téged keresztényként?

2013. nov. 4. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Most van keresztényüldözés. A "keresztények" üldöznek mindenki mást, aki nem az.
2013. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Miben nyilvánult meg a "keresztényüldözés, ami 2010-ben abbamaradt"?
2013. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

A rendszerváltás óta NEM volt keresztényüldözés. Csak nem élveztek előnyt az egyházak, mint most. Az MSZP alatt sem volt semmi hátrányom abból, hogy keresztény és templomba járó vagyok. Tehát nincs minek folytatódni.

Abban pedig igazuk van, hogy az egyházi iskolák se kapjanak több támogatást, mint az államiak.

2013. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

#1: én keresztyén vagyok, de nem tudtam, hogy téged, vagy bárkit is üldöznék... :))


Amúgy a baloldal, meg a Fidesz kormányrajutásától is félek, egyik se jobb...

2013. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Te szegény keresztény! Biztosan sok üldözésben, és megaláztatásban volt részed a vallásod miatt!

Gondolom, csak úgy kerülhetted el a keresztre feszítést, hogy háromszor is megtagadtad a Megváltót, mint Péter...


Jaj, de sajnállak téged!


De mostmár ne aggódj, ezután semmilyen üldöztetésben nem lesz részed.

2013. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csxeba válasza:
79%
Pogányok? :D pogánynak azokat nevezzük, akik természetimádók, sámánisták, táltosvallásúak :D Ezek nem pogányok, hanem ateisták. Én szerzetesi középiskolába jártam és értem, hogy mit értesz "keresztényüldözés" alatt. Szerintem biztosan tovább vonnák ki a pénzt az egyházból. Azonban ma már nincs elég olyan keresztény ember, aki kiállna a keresztény érdekekért: én sem állnék ki. Ami katolikus egyházban megy, az kiborító. Csak dumálni tudnak meg prédikálni, de a vezetőség (értsd: pl püspökök) úgy élnek, mint a kiskirályok. Nem azért írom, mert irígy lennék, de tényleg bort isznak és vizet prédikálnak.
2013. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony! Félünk és rettegünk. Keressük most is a katakombákat, ahova megbujhatunk. Ahol egymást erösithetjük a hitben. Ezek a pogányok most is csak bántják az igazhivöket. A szomszédok, rokonok is, meg még a doktor bácsi is.( Képzeld csak, olyasmit mondott ez az ocsmány pogány, hogy vallási fanatikus vagyok akinek még üldözési mániája is van.) De csak egyszer kerüljünk mi hatalomra, majd megmutatjuk nekik. Mindet keresztre fogjuk fesziteni!!!!! Ölellek a tiszta hitben szeretettel, te tisztán láto kérdezö!
2013. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. A keresztények kapják itt a különleges jogokat, a többi meg örüljün, hogy nem kereszten vagy máglyán van... És akárhogy hazudoztok, keresztényüldözés a szocializmus alatt sem volt. A szembeszegülő politikai erőket üldözték, és a vallás egy kemény (főként szélső)jobboldali politikai erő. Ez van.
2013. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vallást a lakoság 90 %a leszarja mikor látjuk már be...
2013. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szó sincs keresztényüldözésről. A vallások állami támogatását meg kell szüntetni, mert nem látnak el semmiféle állami vagy közfeladatot. Jógaórát nem kapok ingyen az államtól, Istentiszteletet se kapjak. Adó 1%-ot meg továbbra is lehet ajánlani, a többi megmaradt pénzt pedig összeadják a hívek. Ha nem, akkor nem is annyira hívek. De szerintem jót tenne a vallásnak is, ha a híveknek lehetne fogalma arról, hogy a pénzükkel mi lesz, és törődnének is vele, hiszen nem csak úgy járna az egyháznak, hanem nekik kéne odaadni, vagyis jobban figyelnének rá, hogy mi lesz vele.
2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!