Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha többször is megtámadtak a...

Ha többször is megtámadtak a kutyák, meg is haraptak, akkor normális, hogy félni fogsz tőlük?

Figyelt kérdés

Igen-igen tudom, jobbikos bújtatott alantas rasszista kérdés, köszi te ne is válaszolj aki ezt írja mindíg, pls:)


A kérdés minden párthoz tartozó embernek szól. Senkit nem fogok lepontozni azért, mert mszp-s fideszes, jobbikos. Nem érdekel ebben a kérdésben a politikai hovatartozása senkinek sem. A náci holokausztkövető válaszok sem természetesen.


2009. nov. 16. 11:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
13:14 - Magyarul meg kell tanulni egymással értelmesen kommunikálni függetlenül attól, hogy ki hova tartozik.
2009. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez is alapvető.

De ami még fontos, hogy ne egymást akarjuk meggyőzni, hogy kinek áll jobban a liberalizmus vagy a radikalizmus, vagy konzervatívizmus, hanem hogy mit is tehetünk a felfogásunk szerint egy adott ügyben. Talán így lehetnénk a leggyorsabban, egyfelé haladó nemzet.

2009. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válaszreakció egyedi.

Én pld veszek egy gázsrpét és az egész dobozzal ráfújom, és ha az sem elég akkor ami a kezembe kerül. Legközelebb ha csak szájjal sziszegek akkor is világgá szalad.

Persze ez nem mindekinek a mentalitásának és a testi adottságának megfelelő válasz, de sajnos ha nem érzi a kutya hogy rosszul járhat vagy neki is fájhat, akkor az ösztönei ismét rád rakják. De lehet a rendőrség is megoldás, csak nem kecsegtet akkora hatással.


Ez tetszik, korrekt, de mi van ha 10 kutya jön egyszerre? Általában falkában járnak, néha még kés is van náluk.. (hogy nem esik ki a mancsukból? :D)


A kérdésre válaszolva.

Teljesen normális, sajnos már én is így vagyok ezzel. :S

2009. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!